Wpis z mikrobloga

@PaNaTypa: Tak, ale pod warunkiem, że masz gwarancję utrzymania dla niego przez następne półtorej dekady.
Gdyby nie ten warunek, to już miałbym zwierzaka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@biliard warunki na malego zwierzaka mam ale kurcze 8h w pracy i juz nie ma kto mlodym sie zajac. Za dzieciaka mialem psa ale wtedy cala familia z nim wychodzila i wiadomo, szkola 6 h i juz w domu :) jak dorosnie to nie ma prpblemu, gorzej jest na poczatku jak wszedzie osrane xd grubszy temat na powazne przemyslenie- zakup psa
  • Odpowiedz
@PaNaTypa: tylko nie kupuj huskiego, ogromna odpowiedzialność - są piękne, ale sprawiają mnóstwo problemów - uciekają, potrzebują mnóstwo ruchu (poprzez mnóstwo zrozum jakieś 6 godzin dziennie to totalne minimum) i to nie byle jakiego - to nie tak, że wypuścisz sobie huskiego na podwórko i zajmie się sobą, on chce spacerów, biegania, zaprzęgów

te psy cierpią przez swój wygląd
  • Odpowiedz
@PaNaTypa: Miałem niedawno kotka, który się przybłąkał. Przygarnąłem, opiekowałem się już z myślą, że zostanie. Acz po prawie roku znalazła się właścicielka, kota nie chciała odstąpić, choć ten wciąż od niej do mnie uciekał. Ale się ostatnio przeprowadziła i piękny sierściuszek już nie wrócił. :(
Sytuacja była wyjątkowa, co innego brać zwierzę bez takich okoliczności. Wtedy się kalkuluje, nie jest się postawiony przed faktem dokonanym...
biliard - @PaNaTypa: Miałem niedawno kotka, który się przybłąkał. Przygarnąłem, opiek...

źródło: comment_ZMs9HvK1FmYhv4I4KrBVE9RMYo8GiYJQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 3
@biliard ojj musialo bolec :/ ale jednak wyznaje zasade psy>koty i jak juz sie ogarne to zdecyduje sie na psiaka albo malpke ale raczej nie przejdzie xDD
  • Odpowiedz
@PaNaTypa: Chyba ja także wolę piesy. Niemniej ostatecznie wybiorę to, co mam przed sobą. Jak wspomniałem, to nie było planowane, kotek sam mnie wybrał, nikt o zdanie nie pytał ;)
Miłego dnia!
  • Odpowiedz
@RoBN:
@PaNaTypa: tak, to labrador- może i jest słodki ale wcale nie taki łatwy w wychowaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam teraz półrocznego, po 4 miesiącach w domu jest już w miarę ok, ale w pierwsze 2 miesiące zrobił szkody na ok 5k zł zżerając różne rzeczy- lepiej się dobrze zastanów ;)
  • Odpowiedz
@Triplesix: Sam mam goldena, na początku był problematyczny ale to tylko max 1 miesiąc :P
Teraz planuje kupić drugiego, zastanawiam się właśnie nad rasą ale chyba zostanę przy goldenach
  • Odpowiedz