Wpis z mikrobloga

a #!$%@? #!$%@? dupo bóle, za moich czasów w tym wieku się wchodziło na 5 metrowe drzewo, skakało na główkę na wodospadach, huśtało na mega huśtawkach i rodzice o tym wiedzieli, a tu mama trzyma za nogę metr nad ziemią i hurr #!$%@? durr.


@onmatopeja: tu chyba bardziej chodzi o to, że gówniak w butach smiga po poleczce, na ktorej inni ludzie potem trzymają jedzenie itp. Juz nie wspominajac o tym,
  • Odpowiedz
ja #!$%@? #!$%@? dupo bóle, za moich czasów w tym wieku się wchodziło na 5 metrowe drzewo, skakało na główkę na wodospadach, huśtało na mega huśtawkach i rodzice o tym wiedzieli, a tu mama trzyma za nogę metr nad ziemią i hurr #!$%@? durr.


@onmatopeja: Ojej, ale jesteś odważny. A z niedźwiedziem walczyłeś?

Przecież tu nie chodzi nawet o to, że gówniak spadnie. Chodzi o to, że jeśli spadnie, to pewnie
  • Odpowiedz
@tabarok to nie tygrys bo ma inne śmietniki i nie ma tych patopodłokietników pod oknem. Nie wiem co za pajac je projektował, ale bardziej zepsuć się ich nie dało chyba już...
  • Odpowiedz
ja bym jej zwrócił uwagę albo poprosił konduktora - ta półeczka nie jest przystosowana do takich ciężarów


@TwojStaryToKorniszon: spoko, jest - kiedyś widziałem gościa 80kg w pociągu woodstockowym, co na niej stał i szczał przez okno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz