Wpis z mikrobloga

Jak ja uwielbiam trollowac trójmiejskich taksówkarzy. Mam auto dość "uberowe" a ze często kręcę sie wieczorami po mieście, to zdarza mi sie "wejść" w rolę ( ͡º ͜ʖ͡º) specjalnie podjezdzam na parking stacji gdzie stoją po 3-4 złotowy, telefon kładę na stojaczek na szybie i coś dłubie w telefonie, to wyjde zapalić, to po prostu siedze i słucham muzyki. Wzrok nienawiści Januszy jest warty straty tych 10min ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) dlaczego to robię? Bo złotowy z Sopotu w sobotę w nocy nie przejadą 3-4km "bo im sie nie opłaca za 20zl silnika odpalać". Dlatego tez z imprez musiałem popylac per pedes. Zemsta najlepiej smakuje na zimno ( ͡º ͜ʖ͡º) #taxi #taxistory #uber #heheszki #zlotowy i #pokazauto
Pobierz M.....p - Jak ja uwielbiam trollowac trójmiejskich taksówkarzy. Mam auto dość "uberow...
źródło: comment_PIgcGSjQ8LzK0zxc2vo6q1HUsAsieuQk.jpg
  • 97
@Max_Sop: I akurat przyjeżdżasz w pewne miejsce, nikt nie wysiada, nikt nie wsiada, a oni mają wierzyć, że specjalnie zajeżdżasz w jakieś miejsce, żeby czekać na zlecenie, jakbyś nie mógł czekać tam, gdzie ostatniego wysadziłeś?
Na ich miejscu odebrał bym to właśnie tak, że przyjechałeś po kogoś, ale się ten ktoś nie zjawił. Bo, jak sam napisałeś, ubery nie mają miejsc postojowych na oczekiwanie.