Wpis z mikrobloga

@pawelwykop: lol :D.... wyobraź sobie BTC jak ocean gdzie pływają szity jak BTC rośnie to szity lecą do góry a jak woda ucieka to ? To spada i to duzo mocniej. Kupowanie szitów to jak gra na lewarze. Jak wszystko rośnie to kupując szita możesz dużo wygrać ale jak spada... to w $ w #!$%@? można stracić. Bo szity nie maja płynności np. taki nem wartość rynkowa 588,017 BTC TEORETYCZNIE bo
@WeselnyGiermek00: @pawelwykop: pewnie, że wszystko poleci na ryj... porównaj sobie wykresy szitów z przedwczoraj i wczoraj. W BTC mały wzrost, ale w $ spadek. Dla wiekszosci ludzi liczy się $.

90% ludzi w krypto patrzy na cenę w $, nie BTC. Podczas tej bańki to się pięknie skorygowało... popatrz kupiłeś jakiegoś szita za 1 satoshi wzrósł do 4 satoshi zarobiłeś 400%? Nie, zarobiłeś 1600%, bo BTC poszedł do góry 4x
@Smule no tak do tego Ty dzielisz się to wiedzą co się ceni. Denerwują mnie ci co nie piszą jak to działa bo liczą na nową falę naiwniaków.
Nie mam nic do spekulacji i gry ale musi ona odbywać się świadomie.
Ja może też kiedyś do tego wrócę na teraz mam już dość tego manipulanctwa i ustawek. Banksterzy z ich manipulacją rynku to aniołki w porównaniu do krypto-scamów ;)
@pawlo74: Mi też się ostatnio odechciało pilnowania bagów, czekania na pompę i obserwowania czy szit wzrósł o 2% czy spadł o 3%. Wszystko #!$%@? i robię sobie odpoczynek, niech BTC robi robotę.

Szity to takie piramidki... na samym dole tej piramidki są devowie szykujący newsy i wieloryby skupiające danego coina. Na górze jest hype, wzajemne nakręcanie się, wielki news o współpracy z bankami i nooby, które pod wpływem fomo i wiary
@Smule xrp następny przekręt i coś co nie jest nawet kryptowalutą a majstersztyk bo zrobił to największy scamer, który prawdopodobnie wyczyścił MtGox ( ͡° ͜ʖ ͡°) Prawda jest taka, że naiwnych nie sieją, sami się rodzą ;)
@pawlo74: ostatnio zatrzymali Rosjanina który prał te BTC. Między inny gdzieś też są moje pierwsze ukochane BTC, niedługo po zakupie, stracone na zawsze. To była pierwsza duża i głośna kradzież, dziś juz każdy wie żeby nie trzymać na giełdzie.

Najgorsza w tym wszystkim jednak była moja demotywacja, zniechęcenie się i olanie inwestujących z saldem 0. Straciłem wtedy kilkanaście BTC ale dużo więcej bym jeszcze dokupił z czasem. Dowiedziałem się dosyć szybko