Wpis z mikrobloga

@ediz4:

no fajnie się opozycja skompromitowała. Broniła Niemcy w imię zarzutki medialnej.


1. Nie "Niemcy", tylko "Niemiec"... Chociaż nie dziwi mnie, że pisowców przerasta odmiana prostego wyrazu...
2. Co jest złego w "bronieniu Niemiec", jeśli akurat racja jest po ich stronie???
3. Jeżeli opozycja się skompromitowała, to co powiedzieć o pisowskich trollach, które przz cały tydzień srały tymi reparacjami (aż nie nadążałem z zakopywaniem tego gówna)???
1. Nie "Niemcy", tylko "Niemiec"... Chociaż nie dziwi mnie, że pisowców przerasta odmiana prostego wyrazu


@wasted: jak nie ma się o co przypierdzielić to - no właśnie

2. Co jest złego w "bronieniu Niemiec", jeśli akurat racja jest po ich stronie???...


Racja jest po ich stronie? Naprawdę? Polsce nie należą się odszkodowania za najazd, zniszczenie kraju i wymordowanie kilku milionów obywateli? #!$%@?ąc już od szans wywalczenia.

3. Jeżeli opozycja się skompromitowała,
no fajnie się opozycja skompromitowała.


@ediz4: :D

Syndrom sztokholmski wszedł mocno, synu, ale taki prosty eksperyment myślowy dla ciebie:
Puściłeś śmierdzącego bąka a ktoś stojący obok zauważył, że śmierdzi. Kto się w tej sytuacji kompromituje?
no właśnie...
@ediz4: chłopczem to nie był żart tylko proste porównanie, żebyś zrozumiał jakiego idiotę z siebie tu robisz.

a to, że plebs lubi zapach smrodu lub nie czuje go, bo śmierdziel rozdał wódkę chwilę wcześniej to wiemy.
Tylko co to ma do oceny tego kto się ośmieszył puszczając bąka? Skończy się wódka to nawet bez smrodu będzie słabo z sondażami.
a to, że plebs lubi zapach smrodu lub nie czuje go, bo śmierdziel rozdał wódkę chwilę wcześniej to wiemy.


@nie_jem_grzybow: Uu - trzeba się zabezpieczyć na wypadek gdyby jednak okazało się że nie ma się racji - powie się że 500 + i gitara ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

chłopczem to nie był żart tylko proste porównanie, żebyś zrozumiał jakiego idiotę
trzeba się zabezpieczyć na wypadek gdyby jednak okazało się że nie ma się racji


@ediz4: przecież chyba też pisałeś że jak tobie podnieśli kwotę wolną a reszcie nie to jesteś zadowolony. tak socjal działa na plebs i to jest przyczyna poparcia dla pis.
to już nie wiem co gorsze. łykanie populizmu i propagandy nt. złych niemców i odzyskiwania godności czy sprzedawanie się za drobne.

Wybacz ale ja nie przekraczam pewnych granic.
@nie_jem_grzybow:

przecież chyba też pisałeś że jak tobie podnieśli kwotę wolną a reszcie nie to jesteś zadowolony...

Pisałem że jestem zadowolony bo mi podnieśli. Nie jestem Januszem aby cieszyć się bo inni mają gorzej. Chyba nie będę płakał że mam więcej pieniędzy w kieszeni.
Chyba nie będę płakał że mam więcej pieniędzy w kieszeni.


@ediz4: no pewnie, że nie. socjal kosztem innych jest w porządku dla pewnych grup społecznych. pisałem przecież. nie dorabiajmy tylko ideologii do wyników sondaży, jakoby miały wynikać z kompromitacji opozycji, bo mówią, że kaczyński puścił bąka a czują to wszyscy. to tylko socjal.