Wpis z mikrobloga

@bubuzel ja jestem w pzu i z każdym dniem Dziękuję Bogu, że nie muszę z tego korzystać.
Fakt zdarzyło się, że skorzystałem, ale nie trafiłem w sedno umowy i za zapalenie mięśnia serca guzik dostałem. Tylko za pobyt w szpitalu 5 dni ~600zł , karta apteczna 300zł
A place co miesiąc 72zł
No może jak zgine jadąc zwyżka i wózek widłowy we mnie wjedzie to coś tam wpadnie ze 200tys ale nie
@bubuzel: Allianz - leczenie m.in. nowotworów w najlepszych placówkach za granicą do kwoty 1 mln euro. Jak chcesz więcej info to dawaj na priv. Głownie prezesi firm wykupują sobie taką ochronę ale na mirko już kilka osób też wykupiło sobie takie ubezpieczenie.
@eveeoU: Organizacja i leczenie obejmuje nie tylko leczenie nowotworów ale także: zabieg operacyjny naczyń wieńcowych, zabieg kardiochirurgiczny wymiany zastawki, zabieg neurochirurgiczny i przeszczep od żywego dawcy narządów. Nowotwory złośliwe tylko - wyłączone są łagodne.
@eveeoU: ale tu nie masz wypłaty 1 mln euro jak zachorujesz tylko organizację bezgotówkowego leczenia za granicą. Są to dwie różne sprawy jeśli chodzi o ryzyko. Kwota 1 mln jest tylko liczbą. Nie wiem czy zdarzy się sytuacja w której ktoś ją wykorzysta w pełni.

Na wzór Allianz inne TU też wprowadziły Best Doctorsa do oferty na podobnych warunkach. Kilka roszczeń w Polsce było już zaspokojonych z tego i ludzie się
@AlNeri: nie no spoko, poznam produkt to sam ocenie :) po prostu z doświadczenia wiem, że ubezpieczenia dobre, wysokie, sporo kosztują dla indywidualnego odbiorcy ,,z ulicy". No i co do nowotworu to np. jedno TU płaci (tylko kasę w tym wypadku) za nowotów złośliwy ale w stadium inwazyjnym, przy innym 10% SU. A składka kalkulowana jest indywidualnie w zależności od np. wieku.
ps. tutaj też widzę jest to brane pod uwagę