Wpis z mikrobloga

Wczoraj pierwszy raz w życiu poszedłem na siłownię. To pierwszy wysiłek fizyczny od czasów gimnazjum, bo w technikum miałem zwolnienie z WFu XD

Plan jest taki - pozbyć się brzuszka i wyprostować plecy, poprawić kondycję :3

Dajcie trochę plusów żeby zmotywować mnie, mimo że motywację mam ogromną - ale każdy plus na wagę złota :D

#mirkokoksy #silownia
  • 18
  • Odpowiedz
@JackRussellTerror no mówią, że zakwasy dobrze rozruszać, ale to łatwo powiedzieć. Idź, spróbuj. Szybko dojdziesz do tego, że zakwasów nie będziesz miał i bedziesz myślał, ze za słaby trening zrobiłeś. No ale te pierwsze zakwasy, jak zaczniesz od zbyt dużego ciężaru to są takie, ze nie można koszulki ściągnąć, czy kurtki ubrać :D
  • Odpowiedz
@JackRussellTerror: Na siłowni się ani nie wyprostujesz, ani nie zrzucisz brzucha, ani nie nabierzesz kondycji. No chyba, że na przemian bieżnia i orbitrek, ale przecież nie po to się chodzi na siłownię. Jak chcesz przypakować, to przypakujesz, ale nie licz na szybki spadek wagi, czy moc na 10 km biegu.
  • Odpowiedz
  • 10
@marcinwlo widać #!$%@? wiesz o ćwiczeniu, jeżeli starczy mu motywacji to i zgubi brzuch i wyprostuje plecy, pod warunkiem że trener pokaże mu odpowiednie ćwiczenia, lub sam znajdzie je sobie w necie.
Wystarczy troche czasu i zaparcia i wszystko da się osiągnąć ;)
  • Odpowiedz