Wpis z mikrobloga

Nawiazując do TEGO wpisu spójrzcie kto już ze mną jest!
Wiem, że większość z Was jest polowe młodsza ode mnie i ciężko jest zrozumieć, co człowiek czuje w takich chwilach, ale wiedzcie, że to najwspanialsze uczucie na ziemi i miłość mocniejsza od każdej innej. To istota, za której życie jesteś w stanie umrzeć w każdej sekundzie, jeśli będzie to konieczne. Przedstawiam Wam mojego jedynego syna!
Pijcie ze mno kompot, bo nigdy wcześniej tak szczęśliwy nie byłem!

#pokazdziecko #pokazsyna #pokazpolmordy #dzieci #rodzina #tatacontent #chwalesie #szczescie
chozi - Nawiazując do TEGO wpisu spójrzcie kto już ze mną jest! 
Wiem, że większość z...

źródło: comment_QhlcgK8SweB2ukSwSgBp7CTE1NyZGvfx.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@chozi: Jak najwięcej zdrowia :) ale na wykopie wśród tej bananowej młodzieży to raczej nie liczyłbym na zrozumienie, że to najwspanialsze uczucie :) do czasu przynajmniej, aż sami tego doświadczą.
  • Odpowiedz
  • 13
@lubieczekolade: ja tego ewenementu nigdy nie potrafiłem zrozumieć - jak ludzie widza podobieństwo noworodka, do któregoś z dorosłych (?) - a widza i to podobno często bardzo trafnie.
  • Odpowiedz
  • 0
@powalacz: dzięki - ze spaniem to są jaja, bo w nocy 4-5 razy mleczko i spokoj, ale w dzień daje czadu, ze aż ais zanosi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@chozi: gratulacje i duzo sil Wam zycze!:)
oraz abyscie mieli tez czasu dla siebie i na pilegnowanie wiezi miedzy Toba, a mama tego maluszka:)
  • Odpowiedz
@chozi: i babci gadanie "swojego kupy nie śmierdzą, a jak sie uśmiecha to swiat jest lepszy" sie sprawdzają :) pamiętaj, ze jak płacze i jest nieznośny to nie robi tego złośliwie tylko z czymś sobie nie umie poradzić :) zdrowia!
  • Odpowiedz
@chozi: Gratulacje Mireczku i masz rację, kto tego nie doświadczy ten nie zrozumie jak może się zbudować tak silna więź z człowiekiem co Cię nie słucha, nie gada, budzi kilka razy w nocy, zabiera sporo czasu i wymaga permanentnej atencji :D Tylko pamiętaj, że do 2-3 miesiąca żadnych zabawek, karuzeli czy mat i żeby grzecznie zasypiał w łóżeczku, a jak będzie się darł mimo suchej pieluchy to najpewniej głodny ;)
  • Odpowiedz