Wpis z mikrobloga

@Franco25:

lepsza radziecka klasyka niż plastikowy G-SHOCK


No to żeś poleciał z tematem. G-Shocki, pomijając ich stylistykę to najlepsze zegarki zadaniowe jakie kiedykolwiek powstały. Korzysta z nich Wojsko Polskie, grupy antyterrorystyczne oraz wojska innych państw. Jak Ci się nie podobają to spoko, ale nie pisz takich pierdół.

A zegarek, który wstawiłeś to zwykły radziecki czasomierz jakich wiele. Jego wartość nie powinna przekroczyć 2-3 dużych kebabów.
G-Shocki, pomijając ich stylistykę to najlepsze zegarki zadaniowe jakie kiedykolwiek powstały. Korzysta z nich Wojsko Polskie, grupy antyterrorystyczne oraz wojska innych państw. Jak Ci się nie podobają to spoko, ale nie pisz takich pierdół.


@crazyfigo: Patrząc pod tym względem, to każdy kwarc, nawet ten za 15 zł u chińczyka jest lepszy od zegarka mechanicznego, a G-SHOCK za parę stów będzie miał lepsze parametry niż nawet najlepszy mechanik. No ale czy o
masz rację, idź z nim na siłownię, w góry, popływać w jeziorach/basenach, przywal nim parę razy o coś, załóż go do krótkich spodenek i T-shirtu.


@sarius:

Kolejny. Tak, wiem że zabytkowy Ford T ma gorsze parametry niż nowy Passat. Nie jeździ tak szybko, nie ma tylu koni i jest mniej ekologiczny. Ja jednak mimo to wolałbym dostać Forda T w bardzo dobrym stanie i na chodzie, niż nowego Passata.
@Franco25: G-Shock nie konkuruje właśnie z zegarkami biżuteryjnymi. Ma być zegarkiem wielozadaniowym i takim jest. Jeszcze raz - nie chodzi mi o Twoje podejście do zegarków G-Shock, tylko o porównanie, które jest bezcelowe i bezsensowne:

ten tag to może na wyrost, ale i tak lepsza radziecka klasyka niż plastikowy G-SHOCK
@Franco25 kolejne porównanie bez sensu. Jezdzij Fordem T codziennie do pracy, albo zabierz go w trasę na południe Chorwacji... Po co porownujesz w taki sposób? Sobie próbujesz coś udowodnić?
@Franco25: Hm, kojarzę początku tagu watchboners na Wykopie i na pewno nie chodzi tutaj o zegarki biżuteryjne. O ile spór np. z AntoniPatek ma jeszcze sens, bo on twierdzi, że chodzi w tym tagu o arcydzieła sztuki zegarmistrzowskiej, a ja, że o wszystkie zegarki wyglądające dobrze w odniesieniu do całej stylizacji, to z Tobą będzie naprawdę ciężko dyskutować. To jeszcze raz. Nawet przybliżając się do Twojej definicji tego tagu, prezentowany przez