Wpis z mikrobloga

mam prośbę do was moi drodzy że #szczecin wraz z wiekiem człowiek ma dziwne pasje ja zbieram tzw przez nas koty. takie o jak na zdjeciu. niestety już są trudno dostępne w Internecie czy na.jakis straganach są same chińskie podróbki. można je jeszcze sporadycznie spotkać w biedronkach te w okolicach pogodna zwiedzone. kiedyś były też w stokrotkach. proszę was abyście zwrocili uwagę będąc w tych sklepach czy jakiś innych czy nie ma takich pluszaków. za każdą informację będę wdzięczna. cechą charakterystyczną są duże oczy. firma Ty. wielkość pluszaków nieistotna.
kanapkaznutella - mam prośbę do was moi drodzy że #szczecin wraz z wiekiem człowiek m...

źródło: comment_sbNQUrpoFZeWQe8HRYNa7Bu3StCvSWs4.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • 0
@kanapkaznutella: dwa dni temu były na 100% na stacji BP na prawobrzezu, tej koło hurtowni Boboland. Sama kupiłam dla córki, a wzięłam pierwszego z brzegu pluszaka - sporo ich było. I nie tylko koty ale też inne zwierzęta z creepy oczami
  • Odpowiedz
  • 0
@Velan nie wiem czemu ale dzieci je strasznie uwielbiają. może właśnie przez te oczy. są jeszcze większe 45 centymetrowe ale niedostępne u nas. kiedyś stwierdzilam ze zbierzemy cala kolekcje ale.jest to raczej niemożliwe bo wyszło już ich około tysiąca. na metce mają swoje imiona
  • Odpowiedz
  • 0
@Velan każdy praktycznie występuje w kilku wariantach kolorystycznych. my właśnie zaczęliśmy swoje zakupy od kotów bo tylko.to umiała powiedzieć. chodzilysmy praktycznie codziennie do sklepu po nowego kota. to były jej początki nauki chodzenia na dłuższe dystanse. taka motywacja. a o waszym kojocie właśnie mi powiedziała że to jej jest piesek taki:D
  • Odpowiedz