Wpis z mikrobloga

Jako że przechodzę poraz kolejny taki okres, że kule są mi niezbędne do poruszania przypomniała mi się krótka historia z przejazdu autobusem w dużym mieście. Poruszałem się wtedy o dwóch kulach cały czas stojąc tylko na jednej nodze, wchodząc do autobusu oczywiście szukałem siedzącego miejsca. No i wszystkie zajęte, najbliżej mnie siedzi parę babek (lvl. Ok 60-70), żadna nie ustąpiła no to trudno, może jakoś dojadę. Wtedy z oddali jakiś młody chłopak cały ubrany w barwy miejscowego klubu i jak na swój wiek z małą ilością wlosow krzyknął do mnie (lvl 23) "niech pan sobie siadzie" i podszedł pomóc mi dojść do tego miejsca. Mirki nigdy nie oceniajcie po wyglądzie, czasem te z pozoru mile starsze panie mają w sobie mniej człowieczeństwa od nieco zbuntowanych nastolatków.
#feels #czujedobrzeczlowiek #gorzkiezale #truestory
  • 8
@tomtom8: W sytuacji, gdy wszystkie miejsca siedzące są zajęte, albo wolne są tylko takie, do których ciężko się dostać, zawsze proś o ustąpienie osobę zajmującą miejsce oznaczone krzyżykiem. Te miejsca są zawsze blisko wyjścia i łatwo dostępne. Sam byłem kiedyś w podobnej sytuacji, tylko bez kul, ale miałem kontuzję kolana i nie miałem problemu z ustępowaniem jak prosiłem to to miejsce.