Wpis z mikrobloga

Zapytać nie zaszkodzi, może ktoś miał podobny problem z #facebook

Od dzisiejszego poranka nie pojawiają mi się na tablicy żadne nowe posty polubionych stron/użytkowników czy znajomych - dotyczy to sekcji "najnowsze zdarzenia", ostatnie wpisy pochodzą sprzed kilkunastu godzin. Bardzo utrudnia mi to przeglądanie FB, bo śmietnika w postaci "najciekawszych zdarzeń" (algorytmy wybierające te niby "najciekawsze" do niczego się nie nadają) nie jestem w stanie opanować.
Próbowałem szukać porad w internecie - niestety sugerowane rozwiązania nic nie dają. Nie powiodło się ani w przypadku uaktualnienia przeglądarki ani w przypadku zmiany urządzenia (problem pojawia się zarówno w przypadku innego komputera, jak i telefonu). Wyczyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki też nie pomaga. Zmiana facebooka na inny (np. angielski) też nie.
Wybranie opcji "wyświetlania najpierw" dla każdej polubionej strony też nie działa, poza tym można wybrać tylko 30 takich stron, co jest śmiesznie małą liczbą.
Zakładanie konta na nowo nie wchodzi w grę - za dużo roboty z jego późniejszym odtwarzaniem. Usunięcie całkowite tym bardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Byłbym wdzięczny za najmniejszą chociażby poradę lub wskazówkę, która mogłaby coś w tym przypadku dać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#internet
  • 1