Wpis z mikrobloga

Z komentarza na interii. Chyba nadaje się na paste ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pan Prezydent Lech Wałęsa nie przegrał wyborów prezydenckich w 1995 r. Dane mi było to wiedzieć 3 razy przez kolejne 3 dni z chwilą zakończenia głosowania. Na karcie wyborczej rozdzielającej pionowo pola Wałęsa - Kwaśniewski znak X był postawiony jakby na linii rozdzielającej te pola ale środek tego X nie był na polu Kwaśniewski ani na nawet na środku tej linii . Był na polu Wałęsa , minimalnie ale jednak na polu Wałęsa. Zło dla Polski rozpoczęło się z kadencją Kwaśniewskiego. Podczas następnych wyborów na Kwaśniewskiego głosowały głównie stare baby i wnuki, które potem się tego wstydziły. Dane mi to było wiedzieć podczas tamtych wyborów oraz to, że potem będą się do tego nie przyznawać ze wstydu. Przed samymi wyborami prezydenckimi w 1990 roku dane mi było wiedzieć, że Wałęsa to jest prezydent. Komunistyczny wąż po swoim upadku był ciągnięty za ogon przez dzieci jak szlauch w ogrodzie. Naraz zaczął przybierać swoje dawne rozmiary i wystraszone dzieci puściły go. Wówczas ten wąż nie mogąc już ich ukąsić plunął tylko jadem w ich stronę i je opluł. Opluci jadem są po dzień dzisiejszy. A co do obalenia rządu Olszewskiego to dane mi było wiedzieć właśnie wówczas , że samochód "Polska" znalazł się na rozwidleniu dróg. Groziła katastrofa bo nie wiadomo było w którą drogę skręcić czy w prawo czy w lewo. Wówczas w ostatnim momencie kierownica z położonymi na niej dłońmi sama skręciła w lewo. Nie były to dłonie Wałęsy bo on siedział obok jako pasażer. Skręt w lewo oznaczał szybszą drogę do celu a w prawo daleki objazd. Niestety nad tą drogę w oddali na horyzoncie zbliża się burza z piorunami. I jesteśmy już tuż przed nią. I na koniec. To, że po upadku komuny zmieniliśmy Fiata 126 p na używanego Golfa to możemy zawdzięczać ks. Klimuszce. On na "loterii u Pana Boga" wygrał szczęśliwy los dla Polski

#pasta #walesa #heheszki