Wpis z mikrobloga

@Piratez 2.0 TDI 150 KM, DSG 2014r. Wyposazenie: Highline wszystko doslownie oprócz Webasto. ( ͡° ͜ʖ ͡°) cena 69900 zl fv23%. Porownywalem cene z nowym to 150k. Auto w oryginale, wszystkie serwisy itd. Nawet na otomoto nie zdazylem wystawic a już klient klepnal
@Piratez wyposazenie: ACC, DCC, panorama, biksenony z DLA, MFA premium, Park Assist, PDC przod tyl, duza navi Discover PRO, DYNAUDIO z subwooferem w kole dojazdowym, fotele z masazem - polskora, felgi 18 cali vw, Lane Assist, Sign Assist. No #!$%@? na maksa! O podstawie jak w reno clio nie wspominam. Wszystko jest. Auto perfekcyjnie skonfigurowane
@Piratez: @lemansblue: sam miałem styczność ostatnio z takim golfem tyle, że rocznik 2013 i 90 tys przebiegu i miał jeszcze panoramiczny dach. Cena to 15300€, więc z opłatami wyszedłby +/- 70 tys PLN.
Twoja cena to netto czy brutto? Jaki przebieg? Pytam z czystej ciekawości ;P
@bekart brutto i fv23% a nie marza ( ͡° ͜ʖ ͡°) kupilismy go bardzo dobrze. W Poniedzialek przyjechal, jutro wyjezdza. Ten tez ma panorame, ale w Golfie trzeba uwazac bo zapychaja sie kanaliki i podsufitka mokra. Golfy od 6 generacji maja problem z panorama. Raz na rok trzeba czyscic odplywy.
@lemansblue: to cena faktycznie dobra :) Egzemplarz o którym mówłem był jeszcze w wersji 4MOTION, ale nawet to nadal Twój wypada korzystniej :P

Więc jak widać czasem okazje się trafiają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lemansblue: DSG, DSG! Różnił się od Twojego rocznikiem, bo 2013 i 4MOTION. Głównym kryterium był automat. W cenie był jeszcze komplet 18" z zimowymi oponami. Nie wiem jak w środku w tym czarnym, ale tam były takie lekkie kubełki z alcantarą