Wpis z mikrobloga

Minerzy znowu się przesiedli, BCH ma 32 bloki na godzinę, BTC 2-3 na godzinę. Wariancja wariancją, ale spokojnie 40% mocy kopalni opuściło BTC. Jak ktoś ma jakąś transakcję BTC do zrobienia z terminem do niedzieli i czeka, to niech zrobi teraz dając co najmniej 450satoshi/bajt bo wszystko wskazuje na to, że przez najbliższe 2-3 dni będzie o wiele gorzej.

O ile BCH/BTC nie spadnie na tyle, aby BTC był znowu dochodowy, następne 2 dni to będzie ogromny wzrost oczekujących transakcji BTC i mocny wzrost opłat. Potem będzie się rozładowywać ale powoli. ATH na mempoolu prawdopodobny. A w przypadku gdy BCH mocno spadnie - za dzień-dwa powtórka z rozrywki :)

#bitcoin
  • 56
@megaloxantha: bardzo cierpi moja logika. To tak jakby ktoś przystawiał mi pistolet do głowy i kazał przejść do swojej sieci. Wcześniej zaspamowaliście mempool aby zmusić nas do przejścia na waszą stronę to było troszeczkę lepiej bo był cień nadziej, że to nie wy.
Teraz już wprost mówicie o tym co robicie. Wiesz jak to nazywa się? Terroryzm. Terroryzujecie społeczność bitcoina bo uważacie, że przejdą na waszą stronę?
Bez komentarza.
Nikt ci nie broni kopać btc ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@megaloxantha: nie mogę doczekać się na to kiedy Core zaproponuje zmianę algorytmu kopania, wtedy będę znowu kopał a wy zostaniecie w swoim gronie. Pamiętaj nie złamiecie nas, nikt mądry nie przyłączy się do terrorystów.
Byłoby idealnie jakby zmienili algorytm, wtedy odczepimy się w końcu od tych szkodników, ale by się zmarszczyli z tymi ich tonami sprzętu ;-)


@adrix: obawiam się, że to nie takie proste bo przecież są też uczciwi górnicy tacy jak @nocnyjanek ich sprzęt stałby się bezwartościowy. Apropos terrorysta jihad wu jemu przecież nie pozwalał na przejście z jego spółdzielni do innej. No nie zapominajmy o AntBleed.
@pawlo74: nikt nikogo nie musi łamać, jak dobrze wiesz był rozłam, może będzie kolejny... towarzystwo rozeszło się w swoje strony... w końcu zajmą się rozwojem.
towarzystwo rozeszło się w swoje strony... w końcu zajmą się rozwojem


@Nescus: nie zajmą się rozwojem bo przecież widzisz, że ich celem nie jest rozwój tylko zniszczenie. Oni chcą zniszczyć sieć bitcoin na różne sposoby. Patrz wyżej.