Wpis z mikrobloga

#seriale #oburzajace #ozark #przemyslenia
Przegięcie dupy z tym homo w serialach. Serio to już staje się męczące.Oglądam sobie http://www.filmweb.pl/serial/Ozark-2017-779550, w sumie całkiem dobry serial, aż tu z nienacka facet robi lachę drugiemu. To samo zresztą było w ,,Pod kopułą'' dwie lesbijki czarna i biała oraz ich adoptowana córeczka ..normalnie aż łzy wyciska. Kuźwa czy będzie kiedyś normalnie czy już zawsze takie obrazki? Pytanie raczej retoryczne. Może chodzi o sponsorów, ale przecież nie można tek w nieskończoność.
  • 9
@groszek71: Teraz to dopiero zauważyłeś? W prawie każdym serialu HBO masz homoseksualne wątki. Ja ostatnio miałem podobne odczucia kiedy odpaliłem serial Mgła. Jedna z głównych postaci to zbuntowany nastolatek, który oczywiście jest gejem :P No ale jeden #!$%@?, przewijam takie sceny i tyle.
Teraz to dopiero zauważyłeś?


@Kraniec: no właśnie nie teraz, tylko od pewnego czasu. Nawet w Vikingach Lagerta miziała się ze swoją służką. Wytrzymali tyle sezonów i niestety musiał być taki wątek. Osobiście to nie mam nic do tych ludzi (homo) choć nie popieram, ale w serialu to by sobie mogli darować.
@GraveDigger: no właśnie, jaki jest sens umieszczania takich wątków w serialu np o Wikingach? Żaden. Rozumiem jak jest takie coś w takich produkcjach jak: ,,OZ ''czy ''Orange is the new black'' bo to o więzieniu, ale nie w serialu o krwawych,wspaniałych wojownikach.
akurat w serialach o wikingach ma jak najbardziej sens


@duskhorizon: właściwie idąc Twoim tokiem rozumowania to faktycznie każdy serial mógłby zawierać takie wątki, nawet nasze rodzime Noce i dnie czy Czarne chmury tylko pytanie po co? Czemu to ma służyć i dlaczego mam takie sceny oglądać? Bo wszak w każdej epoce takie związki miały miejsce. Mam również świadomość, że homoseksualizm był, jest i będzie i nikt nie musi mnie z tym
@groszek71 nie no nie ma nawet porównania między zwyczajami seksualnymi wikingów a katolickiej Europy

To ja odbije pytanie. Czy wątki homoseksualne maja być całkowicie pomijane? Jeśli tak to dlaczego? Wiesz są tacy co w ogóle by wywalili seks ze wszelkiej sztuki. I też używają podobnyvh argumentów jak Ty.
Czy wątki homoseksualne maja być całkowicie pomijane?


@duskhorizon: nie muszą być pomijane, ale chyba nie trzeba udowadniać, iż jest ich nieco w nadmiarze. A ja nie oczekuję od serialu historycznego, kryminalnego, science - fiction by epatował seksualnością i to nawet nie koniecznie tą homoseksualną.