Wpis z mikrobloga

Akcja z ostatnich dwóch dni dalej się toczy i tworzę nowy temat bo robi się ostro :P

Wjeżdżają groźby od Baranka (zadzwonił do mnie i groził - rozmowa.mp3 niestety rozłączył się zanim cokolwiek dokończyłem
Nasza wykopowa zabawa rozwinęła się w najlepsze co widać np. tu: Klik

Klasycznie, kto plusuje pierwszy komentarz jest wołany.

#olx #januszeolx trochę #pcmasterrace
źródło: comment_jI0pdJaxLGeJ9AyRi0Kgi74xB6FFWqJV.jpg
  • 340
@Bambro pewnie widziałeś więcej xD gość ma ok 35 lat jest sortem dorosłej patologii która myśli że siłowo wszystko załatwi i ma wywalone na konsekwencje bo przecież kto mu coś zrobi, taki jest kozak. Gdyby znał trochę kodeks karny bo np. Zajmuje się czym mało legalnym to by wiedział że takie pogróżki które ma nagrane OP mogą go zapuszkować na 3 lata plus gdyby OP chciał może go już pozwać o nękanie
@Bambro to inna sprawa że sądy działają jak działają. Ale kk 190 mówi § 1. Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Osoba która jest w branży wie że dobrze jest trochę odczekać i bez szczekania załatwić sprawę. Nikt o takie blachoski by się nie
@Vahn: wiesz co? Weź Ty się po mojemu przestań zabawiać tym na wykopie i odpisywać do typa śmiesznymi komentarzami od chcących rozrywki Mirasów bo to się zaczyna lekkomyślne z Twojej strony robić. Przecież ten człowiek może być jakiś chory psychicznie. Po co wchodzisz z nim w dyskusje? Trafił Ci się wariat, omijaj szaleńców. Krótka piłka, dobrze Ci w sumie powiedział ten policjant "Nie sprzedaje I tyle" Zlać temat, nie odpisywać mu.
Na olx jest coś takiego jak "zablokuj użytkownika". Numer telefonu możesz także zablokować. Olej go i tyle. Sam na olx trafiałem na wariatów, gdzie chcieli dać 50% z wystawionej ceny i przyjechać za godzinę. Z takimi w ogóle się nie dyskutuje tylko blokuje.