Wpis z mikrobloga

@goferek: kurde podpinam się. Potrzebuję blatu do biurka 70x140x(więcej niż 25), ktoś ma jakieś info gdzie dotną na zamówienie i wykończą obrzeża, a zarazem oferują dobrej jakości okleiny?
@goferek: centrum.meble.pl - najniższe ceny. Bardzo wysoka jakość oklejania obrzeży. Nie chwaląc się jestem takim trochę domowym stolarzem (nie zarobkowym) - zrobiłem sobie wszystkie meble w zabudowie sam :P Więc na jakość oklejania obrzeży jestem wyczulony. Meble.pl naprawdę daje radę i jak dobrze pamiętam to rozliczają płyty co ćwiartkę i maja fajny podgląd rozkroju płyty więc można sobie jakieś zapasowe półki itp. z odpadów zrobić bo cena praktycznie się nie zmienia.
@johnlocke-89: właśnie gość mi mówił, że niestety. Musiałby sklejać z blatów kuchennych i wtedy cena by była słaba. Najszerszy jaki mogą zaoferować to 60, a ja potrzebuje szerszy :( No tylko, że w miare dobrej cenie.
@komorniq: Ej nie, serrio - o czym Ty gadasz? Napisz jaki blat potrzebujesz i jakiej grubości i Ci prześlę konkretną cenę :D Po prostu się nie zrozumiałeś z gościem :D Chciałeś długopis, a przedstawiłeś to jako karabin laserowy :D
@komorniq: Niestety takie grubości (25mm i 36mm) musisz kupić całą płytę (odpad jest wtedy dla Ciebie), ale koszt takie blatu wychodzi 250-280zł brutto. Paradoksalnie dla Ciebie będzie lepszym rozwiązaniem znaleźć mniejszą firmę, która robi to w mniej zautomatyzowany sposób niż meble.pl. Oni kasują ok. 40zł/m2. W Twoim przypadku wyjdzie 2,5m2 bo to dwie płyty 18mm trzeba skleić. Czyli 100zł + koszt klejenia. Więc pewnie w 130-150zł się zamkniesz. SOMA Chorzów takie