Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#!$%@? mnie już wszystko w domu rodzinnym i chcę się stąd wynieść jak najszybciej. W jakim mieście najłatwiej byłoby mi wynająć pokój o tej porze roku? #poznan, #krakow, #gdansk, może inne miasto?
Odpadają stolica i Wrocek. Nie chcę do W-wy bo nie lubię mentalności ludzi z tego miasta, a do Wro nie chcę bo jestem z okolic a chcę odciąć się od teraźniejszości.
#wynajem #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#!$%@? mnie już wszystko w domu rod...
źródło: comment_5OOAI4fQKZ1doWPhozMvJwxDpahKfQqj.jpg
  • 29
Wykop jest kiepskim oknem na świat i źródłem do wyrabiania poglądów


@visac: Mówisz. Czyli z niego czerpiesz wiedze? xD
Studiowałem w Łodzi, miałem też tam rodzinę. Nie trzeba mieć doktorat żeby to zauważyć, po za tym to jest opinia wielu rdzennych mieszkańców.
@mamrotekk nie trzeba też mieć doktoratu, żeby zauważyć, że stężenie syfu, patusów, dresów jest w Łodzi relatywnie niskie na tle innych miast, chociażby takich jak Katowice czy Wrocław. Dodatkowo Łódź jest jednym z bezpieczniejszych dużych miast
Dodatkowo Łódź jest jednym z bezpieczniejszych dużych miast


@visac: No to teraz ostro popłynąłeś droga mirabelko. W żądnym innym mieście nie byłem świadkiem regularniej bitki i wyzwisk (których nawet Gocha by się nie powstydziła) dwóch dresów i to w biały dzień, co najciekawsze nikt nie reagował, więc pewnie dla mieszkańców to norma xD Tak samo w żadnym innym mieście nie spotkałem #!$%@? żula który odpychał się od aut w korku. A
@mamrotekk proszę

wolnosc24.pl/2017/08/04/ranking-polskich-miast-pod-wzgledem-bezpieczenstwa-pierwsze-i-ostatnie-miejsca-moga-wielu-zdziwic-zobacz-jak-jest-u-ciebie-infografika/

To chyba w Łodzi Cię nigdy nie było, skoro Bałuty są niebezpieczne :D
@visac a co z tymi przestępstwami ktore nie są zgłaszane na policję a były? Jezeli nikt nie reagował na bójkę dwoch typów to myslisz ze ktos to zgłosił? Apropos Bałut to chyba nie bardzo wiesz na czym polega prawo ulicy. Ludzie nie chcą robić sobie problemów wiec nawet tego nie zglaszalaja. Zobacz na % wykrywalności ktory jest prawie najniższy w kraju...