Wpis z mikrobloga

Ladies and gentlemen. Mam zaszczyt zaprosić was na pierwsze starcie eliminacyjne, otwierające ##!$%@?.

W lewym narożniku zawodnik wagi lekkiej: Spierdox i Przegryw. Reprezentant tęczowych spierdoxów - ORMO-27
Życiowy nieudacznik, nie potrafi wziąć się w garść i zmienić swojego życia na lepsze. Najlepiej wychodzi mu smutnożabienie i pogrążanie się w marzeniach. Jest #!$%@? na wielu płaszczyznach. Jedną z nich są jego upośledzone preferencje seksualne. Osobnik ten lubi Trapy (jeśli nie wiesz co to jest - proszę, nie pytaj) Jego krótki acz treściwy opis, znajdziecie pod tym linkiem https://www.wykop.pl/wpis/26307089/skoro-zostalem-zgloszony-do-rozgrywki-o-tytul-spie/

W Prawym narożniku zawodnik wagi koguciej: Przegryw. Reprezentant przegrywów, którzy próbują z niego wyjść.
Na pozór pozytywny mirek, ale w środku wygląda to nieco inaczej. Życie nie idzie po jego myśli, ale stara się to zmienić. Póki co z mizernym skutkiem. Przed państwem @ufoludek-zkosmosu !!
A teraz po proszę samego Ufoludka, aby przedstawił się nam tu przed widownią. Oddaje głos.

Jestem Ufo, i jestem Człekokształtny, ponoć jestem przegrywem i kazali mi napisać jakiś opis swojej osoby, więc pisze.

Jaki jestem? A no jestem leniwy, mam słomiany zapał i w ogóle jestem jakiś dziwny, tak przynajmniej twierdzi >@sikzmiednicy no i inne osoby z mojego otoczenia. Pewnie was ciekawi czy to mój wygląd jest przyczyną "przegrywu", >tego nie wiem ale @papabless twierdzi że wyglądam przyzwoicie i lepiej niż nie jeden wykopek i by brała, więc nie może >być tak źle. Czy mam jakieś hobby? A no kilka mam, lubię czytać różne gówna, im bardziej nieprawdopodobne tym lepsze, >czyli ograniczam się do Fantastyki i S.F, moim hobby jest również jazda na rowerze ale ostatnio coś mało jeżdżę bo nie >mam z kim a samemu mi się strasznie nudzi. No i jeszcze jednym niezaprzeczalnym faktem jest że lubię pisać pasty, w >których znajduje się w wymarzonych sytuacjach, rzadko wrzucam je na wypok, a jak wrzucam to nie ze swojego konta, tylko >dziele się z nimi moimi wykopowymi znajomymi żeby też się cieszyli wpisem w gorących. No i w sumie nie wiem co więcej >napisać, no chyba tyle, dziękuję, pisał dla was @ufoludek-zkosmosu


Wynik ostateczny starcia, zostanie podany dnia jutrzejszego.
Pobierz
źródło: comment_h4pdnVNKf6KC4UYkZF0sVl2C1FcxeXBv.jpg

Eliminacje #1

  • ORMO-27 67.7% (385)
  • Ufoludek-zkosmosu 32.3% (184)

Oddanych głosów: 569

  • 34