Wpis z mikrobloga

Film o nakładaniu gładzi z pomocą agregatu.
Dodatkowo komentarze:

bys trafil do firmy takiej z tradycjami to by cie wysmieli razem z twoimi pomyslami

ciekawe ile placisz tym robolom i czy rejestrujesz ich, pewno nie sondzonc po narzedziach jakie kupujesz "zabaweczki"

tak dalej to na chlep nie zarobisz


A wszystko dlatego, iż śmiał śmieć robić "nowocześniej", TAKO MASZYNO TO NIE ROBOTA TYLKO PRAWDZIWE FACHMANY RĘCZNIE ROBIO!

Komentarze pod filmami budowlanymi to druga elektroda xD

#patologiazewsi #heheszki #janusze #remontujzwykopem
Pobierz H.....a - Film o nakładaniu gładzi z pomocą agregatu.
Dodatkowo komentarze:
 bys traf...
źródło: comment_8XbFhMqNbyw9uuPb0Y3TgHLSXsitn735.jpg
  • 97
@mcr90: Też to już zauważyłam więc biorę poprawkę. Czy gładź kładziona w ten sposób: grunt, pierwsza warstwa, trochę przerwy, NIE DAWANIE GRUNTU I BEZ SZLIFU, druga warstwa, szlif - ma sens? To jest sposób "na mokro". Chyba lepiej dla osoby niewprawionej robić grunt, 1 warstwa, szlif, grunt, druga warstwa, szlif - oczywiście tym razem z przerwą między warstwami na schnięcie.
Nie gruntuj i nie szlifuj między warstwami gładzi. Po każdym szlifowaniu natomiast powinno się gruntować.
Wyremontowałem całe mieszkanie sam i metodami prób i błędów i jeśli chodzi o gładź to doszedłem do tego:

Jak nie masz wprawy to nie baw się w gładzie twarde(tynki wykończeniowe) - acryl putz, cekole. Gładzie bezpyłowe zostaw w sklepie.
Nie kupuj produktów do samodzielnego urabianiania - kup takie gotowe z wiaderka. Gotową gładź można zamknąć i jest