Wpis z mikrobloga

  • 11
@PeknietyJez nie sądzę abyś przechodził okres raz w miesiącu ;) ja nie biorę tabsow jak cukierki, konsultowalam wszystko z kilkoma lekarzami, mam dobrane pod siebie gdyż nie wyobrażam sobie sytuacji gdy mdleje z bólu w randomowym miejscu. Dopóki tak było w gimnazjum czy liceum i rodzice mogli mnie odebrać ze szkoły bądź ktoś mógł mnie zawieźć na zastrzyki przeciwbólowe powiedzmy że mogło to jakoś funkcjonować ale nie w momencie gdy studiuje i
@PrytaFatalna pomogą. Jeśli zdecydujesz się na wizytę, to powiedz lekarzowi, że bierzesz tabletki na tarczycę, a przy najbliższej wizycie u endo również poinformuj lekarza o tabletkach antykoncepcyjnych. Co do samych tych tabletek: dobrze dobrane pomogą. Spokojna głowa, ginekolog przeprowadzi wywiad, by dobrze je dobrać do Twoich potrzeb. Przed tabletkami miałam ten sam problem bolesnych miesiączek
@PeknietyJez ciężko mi powiedzieć dlaczego. Ja w tym momencie mogę normalnie funkcjonować, nie jest tak że nic mnie nie boli ale to jest niebo a ziemia. Nie zauważyłam tez żeby w jakiś sposób działały niekorzystnie, wbrew pozorom te najnowszych generacji nie maja aż tak dużego stężenia hormonów żeby działały bardzo niekorzystnie. Nie mniej jednak trzeba je dobrać u lekarza bo wiadomo że nie każde i nie dla wszystkich są odpowiednie i faktycznie