Wpis z mikrobloga

@tomasz_uchciok: też się #!$%@?łem że 3 sezon to już nie to samo i znalazłem przyczynę: ostatnie 4-5 odcinków pisała/reżyserowała pani Jessica Gao. Pomijając cholernie słabe scenariusze drugiego i czwartego odcinka, ta baba bezczelnie się wszczepiła w 3. odcinku jako psycholożka (ta azjatka) i napisała jej moralizatorski monolog w którym zjechała Ricka za jego "niedojrzałość i bezuzyteczność". Ona jeszcze pochwaliła się na panelu dyskusyjnym odcinka, że postać psycholożki jest zajebista bo w
@Miedzhwietch: Nie no, sprawdziłem i ona pisała scenariusz tylko do Prickle Ricka - chyba mimo wszystko najlepszego z tych słabszych odcinków (choć faktycznie wątek z psycholog był słaby, a monolog głupi), tamte odcinki pisały jakieś inne babki. Też liczę na to, iż to był tylko krótki eksperyment, te kobiety strasznie spłyciły charaktery większości postaci, chociaż z tego co widziałem, to raczej te odcinki uzyskały pozytywny feedback
monolog głupi


@tomasz_uchciok: co? xD Ten monolog to było bardzo trafne i mocne podsumowanie Ricka jako postaci i jego motywów. Ja rozumiem, że mało kto interesuje się psychologią, ale #!$%@?.. żeby mówić tak mocne i pełne uzasadnienia słowa podparte argumentami jak "monolog głupi", tego się nie spodziewałem xD Serio, w tym kraju psychologów uważa się za ludzi niepotrzebnych a chodzenie do psychologa stawia się na równi z chodzeniem do psychiatry...
@zexan: to podsumowanie nie było głupie, było nawet bardzo elokwentne, ale na pewno nie było mocne. Ten monolog nie był napisany w celu sparodiowania podobnych motywów w popkulturze (jak do tej pory w tym serialu), to było typowe kobiece moralizatorskie kazanie które które z góry miało pokazać przewagę kobiety-psycholożki nad Rickiem pomimo jego geniuszu oraz wytknąć jego "niedojrzałość" i wg mnie było na siłę wprowadzone w celu wyrażenia osobistego zdania wojującej
Miedzhwietch - @zexan: to podsumowanie nie było głupie, było nawet bardzo elokwentne,...
znalazłem przyczynę: ostatnie 4-5 odcinków pisała/reżyserowała pani Jessica Gao.


@Miedzhwietch: I tak najprawdopodobniej nie miała nic do gadania, bo zawsze showrunnerzy zatwierdzają ostateczny kształt sezonu i poszczególnych odcinków, więc wiń twórców, Harmona i Roilanda ( ͡° ͜ʖ ͡°)