Wpis z mikrobloga

@ZajebistyMamSzaliczek: teściu robi Wiec mogę zapytać :-) ale z tego co widzę jak on robi to tak, połysk jest drogi w cholerę ale nie aż tak. Chociaż jeśli są tam użyte dobre (czyt. Drogie zawiasy,prowadnice itp...) to może i więcej. Raz montował jakieś wynalazki elektryczne co dotykałes szuflady i się sama otwierała, jak dobrze kojarzę to jeden taki mech. Kosztował z 500zl
@ZajebistyMamSzaliczek: zabudowa z drogigo drewna egzotycznego zazwyczaj nie kosztuje więcej niż 2k za metr bierzący.

ale jeśli masz tam wszystkie szmery bajery - ciche domykania, światełka w szufladach, kargo, podświetlenie blatu i dodatkowo masz błyszczące fronty wysokiej jakości, a także wspomniany wcześniej osprzęt bardzo markowy to ta cena jest do zrobienia.
@ZajebistyMamSzaliczek: no musisz poprowadzić "wydmuch" na zewnątrz szafki co bardzo zmniejszy jej objętość - nie licz że to jakoś "pójdzie szparami". druga sprawa że fronty w tej szafce szybko szlag trafi.

generalnie moja subiektywna ocena może wynikać z tego że wszystko robiłem sam i mogłem czegoś nie przewidzieć, nie przemyśleć etc. , ale czeka mnie remont kuchni i nie ma bata żebym miał szafki nad kuchenką.
@ZajebistyMamSzaliczek: Licz jedna szafke z szufladami (czyli opcja najdrozsza) za wysoki polysk + ciche domykanie 300zl, nawet maks 400, to tutaj masz 12 szafek plus nie wiem czy to lodowka czy wysoka szafka. Tak czy inaczej blizej 6k. Nie wiem ile blat i krzesla ale liczac z zapapasem 2k, to masz razem 8. Sproboj cos stargowac albo poszukaj innej stolarni i zapytaj o wycene.

Inna kwestia ze to na zamowienie, to