Wpis z mikrobloga

@mcfreak: Oj, jacy oni fajni, że tak wyrywają. Wolę jednak nie ubierać się jak idiota, wyrywanie lasek to cel dla bogatych kawalerów, a ja takim nie jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mcfreak: Poza tym to sobie przejdz po rynku dowolnego polskiego miasta i zobaczysz sporo przykładów facetów, którzy nie muszą robić z siebie klauna i wyglądają bardzo dobrze.
@ResaQue:
ja #!$%@?, gość ubrał się inaczej, i w #!$%@? mam czy po wieśniacku czy nie, ale przynajmniej wygląda troche inaczej niż 3/4 tego tramwaju, dodał troche kolorytu, a ty w swoich jeansach z chińczyka mówisz mu że nie może sie tak ubierać bo tak sondzisz xD zostaw to dla siebie lambadziaro

@Amestris: @a-lexis:
a co do szukania spodni w sklepach, to polecam rozeznać sie w produkowanych krojach i
@milewsk: ja tam się nie znam na jakis fitach itd. za moich czasów szło się do klepu były dżinsu za 80zł fajne i się mierzyło fajnie fajnie tu pasuje tu dobre no to biere. a teraz to tragedia co ciekawe zauważa to większość moich znajomych też jak się gada przy piwku okazyjnym.
@milewsk: ale jest na pewno trudniej niż kiedyś same centra handlowe gdzie małe sklepiki jak było kiedyś. Nie podobaja mi sie te obecne czasy i chętnie cofnąłbym się te 10-15 lat do tyłu, zdecydowanie.