Wpis z mikrobloga

@ironlelele: Nigdy nic nie zgrywałem z komputera do telefonu. W sumie nie przeszkadzają mi te ograniczenia, zależy mi tylko na tym żeby ten telefon działał. Nie miałem nigdy flagowca z androidem ale xiaomi mnie przeraża, ciągle mam kłopoty z zasięgiem, aplikacje mi ubija w tle. Chce po prostu coś co będzie działać.
@Cebulix: Mam oba, urządzenia bardzo różne.

S8 uwielbiam za ekran, szybkie ładowanie (serio, #!$%@? mnie trafia jak iphone jest rozładowany i muszę za 30 minut wychodzić), za lepsze aplikacje (pod względem użytkowym), większą niezawodność i dużo bardziej wolę go trzymać w dłoni niż ajfona.

Ale ten znowu ma dużo lepsze głośniki, iOS pomimo że bardziej ograniczony to działa raczej stabilniej ale tutaj bym nie przesadzał aż tak bardzo. Wyświetlacz dobry, ale
@diabe nie wiem jak w Polsce, bo mieszkam w #uk, ale tutaj gdy wychodzi nowy iPhone albo nawet chwilę przed premierą (np gdy Apple poda datę nowej konferencji) to sklepy starają się jak najbardziej sprzedawać 'stare' iPhony. Dlatego czasami można spora przecene złapać ( ͡° ͜ʖ ͡°) sam poczekam chwilę, na pewno wezmę w abonamencie, ale w tym momencie są spore przedwplaty do ip7 z pakietem jaki
zależy mi tylko na tym żeby ten telefon działał


@Cebulix: Jak coś takiego znajdziesz to koniecznie daj znać, sam chętnie kupię. Tylko nie pisz mi nic o samsungu, bo mnie nerwica na to słowo bierze.
Mam skromne wymagania:
- działał stabilnie
- aparat tak z 5mpx już wystarczy
- do info z internetu, poczty i nawigacji
- wytrzymały na upadki, zarysowania, wodę i kurz