Wpis z mikrobloga

@robaczek147 chciałbym spędzić noc w takiej kabinie, kurde musi być fajne przeżycie dla kogoś kto nigdy nie siedział w takim aucie. Zawsze jak jadę do pracy to obserwuje tiry na parkingach z zasłoniętymi szybami i zastanawiam się dokąd zaraz pojadą ()
  • Odpowiedz
@pan-violaceus: jak nie puszczasz bąków w nocy to zapraszam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Shatter: mam night lockery, więc nie da się wejść od zewnątrz bez wywalenia szyby - robiąc hałas. A nie taki przeważnie jest cel.
@Silon100: nie, ja głównie jeżdżę na UK od pon-soboty
@steve__mcqueen: z tym mruganiem to przede wszystkim dobre w nocy - kiedy ciężko oszacować czy już się można chować.
  • Odpowiedz
@Solonez: @Myszoskocznia: hałas? Panie, ja go nie słysze - chłodnią jeżdżę ( ) (uczucie jakby Ci żona całą noc odkurzała co 20minut przez 5min (przykładowo). To prędzej mnie słychać na całym parkingu ( ͡ ͜ʖ ͡)
Temperatura - webasto jak zimno, klima postojowa (ale nie wszędzie jest)
  • Odpowiedz
@Shatter: ładunek jest ubezpieczony. Jak Cie okradaja to zasada nr 1 to nie wysiadać z auta. Bo niewiadomo ilu ich jest. Na bank nie jeden no i niewiadomo co mają do obrony. Generalnie nie warto.
  • Odpowiedz
@Shatter: bo to jest problem. Jesli ukradna to pokryje to ubezpieczenie. Jesli wejda zeby przeplynac ja pojde siedziec. Ale jezdze chlodnia, wiec jak jade z mrozonka to raczej nie wleza + wielkie sztaby do blokowania drzwi i plomby. Jak wykryje ze wlezą to dzwonie po policje (na ostatnim przystanku na granicy b-nl)
  • Odpowiedz