Wpis z mikrobloga

@yale: no widzisz, to że 40+ się znajdą to nie wątpię, ale chcę się zorientować jakie są szanse na kogoś kto nie będzie się wybijał wiekiem ponad resztę ludzi w firmie

@Bleck: Pracuje na zachodzie. Kilka biurek obok mnie pracuja goscie jako deweloperzy w wieku 55-60 lat majac juz bardzo eksperckie stanowiska ale dalej uderzaja w klawisze z pelna moca. Najmlodsi ludzie na pietrze to studenci w wieku 21-22 lata. Srednia wieku w firmie okolo 35 lat i naprawde kazdy sie dobrze tu czuje pomimo, ze to nie jest firma z ocena 10/10. Mamy w Polsce jakies kompleksy pod wzgledem wieku. Kiedys
Bliżej mi do 30 niż 40, a nadal jeden projekt mam w delphi. Co prawda program powstał w 2004 roku... teraz jest przepisywany na inną technologię. Nie jestem z Katowic i nie szukam pracy. Popytaj na 4programmers.
@Bleck: znam środowisko c++builder 6 oraz obecnie używam rad 10.1 berlin bo było za free dla 32win app, lat 31 ale brak doświadczenia komercyjnego, wykształcenia wyższego oraz czas dopiero w listopadzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)