Wpis z mikrobloga

@MMurzinio:
Na głównej właśnie naliczyłem 12 znalezisk konserwopodobnych...i jeden lewacki (o tvp). Jak jest zamach to cała główna jest antyislamska. Na wykopie jest wiecej konserw niż lewaków
  • Odpowiedz
@kamien23: Wystarczy poblokować odpowiednie tagi żeby dostosować stronę pod siebie, niektórzy nawet przeglądają tylko obserwowane tagi w "mój wykop" czyli mają praktycznie to samo co na reddicie.
  • Odpowiedz
Poland just abbreviates their name to /pol"

Nie bardzo rozumiem, możesz wytłumaczyć 1 komentarz?


@syrena_elektro: gra słów. Dosłowie przetłumaczone znaczy "Polska właśnie skróciła swoją nazwę do /pol"
/pol to dział na reddicie (odpowiednik naszych tagów) który oznacz POLitically incorrect, czyli niepoprawni politycznie
  • Odpowiedz
@RatedR na r/Europe masz normalną dyskusję bez wyzwania się od lewaków i prawakow. Btw. Znalazłeś jeden przykład (jeden z ostatnich) trochę pod tezę. R/Europe nie powiem, że jest pro migracyjna, ale z drugiej strony nie przejawia za dużo skrajności i rakowisk jak na większości portali polskich.

Właśnie wszedłem na r/The_Donald i kek. Musisz zostać subem by skomentować lub ocenić wpis xD hurdur wyborcza blokuje komentarze xD
  • Odpowiedz
@PanPeno:
Czy ja wiem czy tak pod tezę? Obserwuję r/europe od jakiegoś czasu, czasami śmieją się z naszego rządu, ale dla polityki dotyczącej uchodźców zawsze znajduje praktycznie same głosy poparcia, niektórzy nawet uważają, że przyjmując Ukraińców (którzy de facto nie mają nawet statusów uchodźców) spełniliśmy swoją rolę i nie powinniśmy być zmuszani do przyjmowania "refugees".
  • Odpowiedz
Poland just doesn't give a fuck"


@kamien23: ciekawe komentarze, Kakistan zachwyca sie JKM, a ten 4,76

o JKM Janusz Korwin Mikke is /pol/ irl. A strange conglomeration of ancap, libertarian and nationalist views. He's probably the most redpilled politician I can think of, he makes Ron Paul look like an economic centrist.
And he's /pol/ish

The guy has 8 children. Historically the average man has half the chance a woman does
  • Odpowiedz
The guy has 8 children. Historically the average man has half the chance a woman does of having a successful lineage. So Janusz is 16 times more alpha than the average male in that regard.


XDDDDD
  • Odpowiedz
@kamien23: przez chwilę myślałem, że to "akademik" WSOSP :) Ot z własnego podwórka i tyle.
Swoją drogą jestem ciekawy, jak piloci podchodzą do różnych wymian itd.
Mam znajomych pilotów i jestem ciekawy, czy tak po ludzku się czegokolwiek obawiają. Od "Orlików", przez "Iskry", dalej MIGi itp.
  • Odpowiedz