Wpis z mikrobloga

@ediz4: na przekór rzeczywistości? co przez to rozumiesz? ja zostałem poddany tej inżynierii kiedy dojrzewałem i nie żałuję, jakoś mi lżej żyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) oglądałem Six feet under i przeszkadzał mi wątek gejowski przez sam fakt pokazywania gejów (to nienormalne!!!), parę sezonów później orientacja seksualna bohaterów mi nie przeszkadzała (nie odczuwałem już też odgórnej, niczym nie uzasadnionej niechęci do osób homoseksualnych). może to
@ediz4: to, że kwestia homoseksualizmu jest zbyt rozdmuchiwana, to inna kwestia - zgadzam się że za dużo energii i czasu zajmuje dyskusja o tak małym ułamku społeczeństwa. świat ma poważne problemy i praca nad nimi przyczyniłaby się tez do większej tolerancji, a to trochę działanie, nomen omen, od dupy strony XD. tu po prostu wyraziłem opinię, że takie postacie w popkulturze mogą pełnić rolę edukacyjną i to samo w sobie nie
że takie postacie w popkulturze mogą pełnić rolę edukacyjną i to samo w sobie nie jest złe. kwestia orientacji seksualnej powinna wywoływać w ludziach co najwyżej "aha, ok" i powinniśmy dyskutować o naprawdę ważnych kwestiach ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@plen: No czyli inżyniera społeczna. Filmów czy seriali nie robi się wtedy aby spełniać się jako artysta a żeby przemycać treści ideologicznie. Przynajmniej to robią scenarzyści wrzucając geja
@ediz4: inżynieria społeczna była i zawsze będzie w jakiejś formie, większość ludzi zawsze zachowuje się jak bezmyślne stado, nic nowego i nic co szczególnie by mnie niepokoiło ( ͡° ͜ʖ ͡°)