Wpis z mikrobloga

"W czwartek, 27 kwietnia, Markus, partner kobiety, kupił jej bilet powrotny. Miała wrócić do Polski przed czasem - w sobotę 29 kwietnia. Jednak ze względu na pogarszający się stan zdrowia Żuk nie wpuszczono na pokład samolotu, trafiła za to do szpitala."..... a rozmowa teoretycznie była w piątek, po tym jak jej nie wpuszczono na lotnisko. Czas powtórek, może nowy ślad się rzuci w oczy....

Czytaj więcej: http://www.wspolczesna.pl/polska-i-swiat/a/historia-magdaleny-zuk-i-wszystkie-znaki-zapytania,12077624/
#magdazuk
  • 10
  • Odpowiedz
@Strega: @stopmanipulacji1111: pamiętam że na początku byla mowa o tym, że nagranie było w piątek; teraz znalazłem tylko jeden link; możliwe że było / jest więcej; aczkolwiek - myślę że to kiedy nagrania zostało dokonane można stwierdzić na podstawie analizy nośnika Michała, więc myślę że mogła to być zwykła pomyłka?
  • Odpowiedz
@Strega: Tak by to wynikało z relacji oficjalnych, ale przyznam się, że wciąż "kombinuję" inną kolejność i biorę pod rozwagę, dlatego tak napisałam. Usunięte konta na wykopie też zaczęły stawiać takie pytania dot chronologii i zostali usunięci...
  • Odpowiedz
@kknnoo: Za dużo było tych różniących się relacji i zeznań.... ale zobaczymy, co było celowe a co przypadkiem, czasami pierwsze słowo się liczy, jak mówią dzieci... dlatego Koledzy zanim wystąpili, spotkali się z adwokatem, żeby ustalić jedną wersję.
  • Odpowiedz
@dioxyna: tak, bo wpisy ostrza które miały kilkaset plusów były robieniem ludzi w ciula; ich usunięcie to jest robienie ludzi w ciula; rozumiem że to twoj chleb powszedni stąd ciężko ci wychwycić
  • Odpowiedz
@kknnoo: Tak ostrze leciał za multikonta, nie moja wina, że kombinator z niego. Zresztą nie zdziwię sie jak dalej tu sie wypowiada tylko pod innymi nickami. A by to jeden taki byl.
A taki lexx23 co tu specjalnie najgłupsze bzdury wrzucał, że Magda żyje i nie jej ciało wróciło? On sobie przecież zarzutki robił.
  • Odpowiedz
@Evergreengo: To nie są skojarzenia "bezpośrednie" i cywilizacyjnie staliśmy się ślepi i głusi aż coś stanie się oczywiste i namacalne. Najpierw szukamy tych namacalnych, to mam nadzieję, pomoże wyjaśnić pozostałe, nieoczywiste i może nawet dla kogoś absurdalne...
  • Odpowiedz