Wpis z mikrobloga

  • 0
@catsky powiem tak mam psa i wolę psy. uzeram się też z ludźmi którzy ot tak wypieprzaja jedzenie przez okno dla bezdomnych kotow. Ale nie chce mówić nic złego bo nie chce splonac na stosie zbudowanym przez wykopkowych miłośników kotow
  • Odpowiedz
@kanapkaznutella: Sam lubie koty, ale uważam, że pomaganie tym zwięrzętom żyjącym dziko na terenie dużych miast, w taki sposób, że sie je jeszcze dokarmia i daje prowizoryczne schronienia to jest pomysł całkowicie nietrafiony
  • Odpowiedz
@kanapkaznutella: tak, jeden ze znajomych pół dzikich kotów kilka lat temu wpadł pod samochód plus na ul. Połabskiej giną pod kołami nieznane mi mieszkające na terenie szpitala, zakopuję je, koty się rozmnażają jak poczują, że jest im nieco za dobrze
  • Odpowiedz
@kanapkaznutella
@ziobro2 najpierw na pewno sterylizowac...

@catsky u mnie na osiedlu jest jedna kotka (nowe osiedle) ale nie jest dzika, pewnie gdzieś kiedyś komuś uciekła, ludzie z osiedla dbają o nią, ktoś ją do weta wziął itp bo ona towarzyska, wejdzie na ogródek i bawi się z dziećmi xD do nas wchodzi i kładzie się na krześle lub na kocyku, co będzie zimą nie mam pojęcia
  • Odpowiedz