Wpis z mikrobloga

Szukam nauki jazdy konnej w okolicach #wroclaw
Ile moze kosztować taki kurs na start? Ile godzin jest potrzebnych na zalapanie podstaw zeby samemu, bez pomocy instruktora zacząć jezdzic?
  • 7
  • Odpowiedz
@audiokoks: gdzie chciałbyś jeździć bez pomocy instruktora? Szkółki raczej tego nie przewidują, tzn. zawsze na jeździe obecny jest instruktor, jeśli chodzi zaś o złapanie podstaw podstaw to zwykle ok. 5h ale to i tak nie "uprawnia" do samodzielnej jazdy ;)
  • Odpowiedz
@audiokoks: Ja uczylam sie w Krzyzanowicach, na Oporowie i na Partynicach. Nigdzie mnie nie nauczyli dobrze jeździć, ale prawdopodobnie byłam mało pojętna lub za stara juz na to ( ͡° ͜ʖ ͡°). Oporów raczej odradzam, no chyba ze cos sie tam zmieniło na lepsze w ostatnich latach.
  • Odpowiedz
  • 0
@miss_error
Piszac bez instruktora mialem na mysli brak taśmy czy czegoś tam. :)
Sam nie jeżdżę i nie mam zamiaru jeździć, szkoda konia, za ciężki jestem. Ale dziewczynie chciałem niespodziankę zrobic, bo gada od tym od jakiegos czasu. :)
  • Odpowiedz
@audiokoks: w Chrząstawie Wielkiej jest ponoć jakaś sensowna szkółka (Ośrodek Sportów Konnych Vidavia), to tak jak pisałam wcześniej, jazda na lonży to zazwyczaj około 5h chociaż to wszystko zależy od predyspozycji ucznia :)
  • Odpowiedz