Wpis z mikrobloga

Siemka Miraski!
Uczę się od jakiegoś czasu programować i jako, że interesuję się polityką pomyślałem, że zrobię coś, co mogłoby trochę poprawić stan naszego kraju, pomagając podjąć ważną decyzję - na kogo zagłosować?
Pomysł polega na tym, żeby umożliwić użytkownikom głosowanie na projekty ustaw, tak jakby byli posłami i wyświetlać kto głosował tak samo jak oni.
Wydaje mi się, że to najbardziej obiektywny sposób podjęcia decyzji, ze względu na to, że nawet po przeczytaniu programu partii może okazać się, że robią zupełnie na odwrót! Dlatego zamiast kierować się emocjami, ulotną pamięcią, lepiej sprawdzić czego tak na prawdę dokonali ludzie, których wybraliśmy - czy nie należy się zastanowić nad wybraniem innych następnym razem.

No więc pracuję nad prototypem, który można przetestować pod adresem poniżej. Wszelkie sugestie mile widziane!

wybornie.org
Patronite

Niech rynek zweryfikuje! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz fraunos - Siemka Miraski!
Uczę się od jakiegoś czasu programować i jako, że interesu...
źródło: comment_2gCNwFN7uoIAnM11MEYx2HBd5poE7TDq.jpg
  • 3
@Jebwleb: No wiesz, na początku zacząłem pracę, a dopiero przed chwilą założyłem Patronite, nawet nie mam tam potwierdzonego konta :p Chcę się dowiedzieć tylko, czy czegoś nie przeoczyłem, czy w ogóle warto nad tym pracować?