Wpis z mikrobloga

#zalesie ##!$%@?
Czy naprawdę - nie można już w tym kraju podpisać umowy z operatorem bez niespodzianek?

tl;dr - w #play oszukujo!

Miesiąc temu przedłużałem umowę w salonie Play. Pan sprzedawca powiedział, że dorzuci dodatkowy Internet w promocji, który "co prawda na umowie widnieje za 100 PLN, bo tak jest w systemie ale to się później na fakturze zredukuje do zera". Dziś przyszła faktura - Internet do zapłaty - 60 PLN.

Fakture pewnie będę musiał zapłacić + czeka mnie wizyta w salonie albo wiszenie na słuchawce. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ciekawe ile Play trzepie kasy na takich "niedomówieniach"...
Pobierz arti040 - #zalesie ##!$%@?
Czy naprawdę - nie można już w tym kraju podpisać umowy z...
źródło: comment_MP5tdQf97mFxgQErQqi5xqgYKDOAVorv.jpg
  • 19
@arti040: Dlatego jak możesz, to przedłużaj umowy na słuchawce. Oni nagrywają rozmowy, ty też możesz, a w takiej sytuacji jesteś na wygranej pozycji. Niestety bardzo ciężko będzie udowodnić, że pracownik salonu coś powiedział, chyba, że przyzna się do oszukania klienta (mało prawdopodobne) lub faktycznie była taka promocja i w systemie coś źle zaznaczyli.
@arti040: z tym jest różnie. Czasem konsultant nas okłamie a zanim przyjdzie 1 faktura troche czasu minie to raz a dwa jeśli nie kłamie to nie mówi całej prawdy, albo przemilczy dodatkowe opłaty.

@JaTuTylkoNaMoment: Nie pracuje jako konsultant u żadnego operatora ale wiem jak to działa ;)
@arti040: Pracuje dla innej sieci na słuchawce i często jeżeli ktoś dosprzedaje "dodatkowe giga netu" do jakiejś innej usługi, to po prostu chodzi o drugą umowę na internet mobilny i karte sim do niego. Zawsze jest na to rabat, często wychodzi ten internet za 0zł/9zł, jest tylko opłata aktywacyjna. Myślałem, że tak jest w twoim przypadku zanim nie przeczytałem, że wyjaśnione.