Wpis z mikrobloga

XDD Przecież to typowa kobieta - bluszcz (osobowość zależna), jak on będzie chciał sam gdzieś wyjść, to będzie inba i foch przez tydzień.


@Prezes_roku: W jaki sposób to odczytałeś? Ja tego w tym wpisie nie widzę. Widzę, że są razem i razem wszędzie bywają jako para. Można tak się zachowywać jak jest się zakochanym.

a później płacz, że telefon i maile przegląda, z kolegami nie da wyjść, czeka pod biurem, każe
  • Odpowiedz
@Carolina777: tam chyba jest mowa o "większych wyjściach" czyli z nocowaniem i daleko od domu. Na piwo, mecz, czy z koleżankami na wino pewnie problemu ma
  • Odpowiedz
@trq:
A cóż to za problem z "większymi wyjściami z nocowaniem"? Ja raz na jakiś czas śmigam sam do rodzinnej wsi na weekend pogrzebać przy aucie z przyjacielem, uwalić się olejem, nachlać piwska, poopowiadać sprośne dowcipy i żona wie, że by się tylko nudziła więc sama sobie organizuje ten czas i nikt nie ma z tym problemu (oczywiście nie miałbym nic przeciwko gdyby jednak chciała pojechać ze mną, byleby tylko nie
  • Odpowiedz
laska ustaliła z mężem, że nie będą wyjeżdżać na większe imprezy bez partnera, a tu już jej wróżą rozwody, współczują mężowi sugerując, że nie może sam wyjść na piwo XD

typowe wykopki są typowe, czego nie przeczytają to sobie to dopowiedzą
  • Odpowiedz
@MadIen: zgadza się, jednak dla mnie wystarczyło, że osoby zaproszone klikną w ankietę i wybiorą opcję: jadę lub nie jadę. Tyle i aż tyle, nie oczekuję pisemnego usprawiedliwienia :)
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: ja tam myślę, że są opcje dwie, ma zryty czerep i jest świeżo po ślubie, albo chciała sobie pretekst znaleźć żeby nie jechać...

@MadIen: już napisali że to pewnie świeże małżeństwo, więc dopiero po czasie ta kobieta zrozumie że tak się nie da egzystować xD

@KolorowyJarmarczek: nie tylko Ty xD
  • Odpowiedz