Wpis z mikrobloga

Parafrazując klasyka: BIEDRONKO, TY #!$%@?!

Ja nie wiem dlaczego ludzie w tej sieci zwanej stonką robią zakupy, po prostu nie wiem. Idę sobie po pracy kupić jakiś chleb, wchodzę - a tam burdel większy niż w tagach u Białka. Pół sklepu #!$%@? paletami, towarami. Ale to nic. Na 30% towarów brak cen..dosłownie (dziś napisze email do inspekcji handlowej). Gdy już wziąłem podstawowe produkty każdego piwniczaka - chleb i chipsy udałem się do kasy. Jakie moje było zaskoczenie gdy czynne są 2 kasy i w obu kolejki na pół sklepu. No do #!$%@? jasnej to wróciliśmy do do PRL że to klient jest intruzem czy jak?
Mam nadzieję że siedzi tu teraz jakiś korpośmieć z centrali tego burdelu i to czyta. Przekaż swojemu szefostwu, żeby ruszył dupę zza biurka i zobaczył jak ich sklepy wewnątrz wyglądały, a nie wywołujecie jedynie ból dupy u narodu świeżakami.
I w dupie mam głosy że nie ma ludzi do pracy - podnieście pensje, dajcie pełne etaty to się do jasnej ciasnej znajdą. Ba, nawet sami się zgłoszą (przekażcie to do działu HR, bo może jeszcze nie rozumieją takich kwestii)! 25 minut...pieprzone 25 minut stania w kolejce. Czy wy jesteście poważni?
Powiem tak - w tyłek wsadźcie tą swoją kulawą ofertę. Ostatni raz postawiłem stopę na waszym wysypisku towarów (choć z ubogim wyborem). Od dziś jedynie #lidl - mam nadzieję że dostaną jeszcze 5 kredytów i was zniszczą. Swoją niekompetencją bijecie nawet #tesco na głowę. Nie pozdrawiam.

#biedronka #zalesie #zakupy #gorzkiezale #krakow #burdele
Nunusik - Parafrazując klasyka: BIEDRONKO, TY #!$%@?!

Ja nie wiem dlaczego ludzie ...

źródło: comment_vop8S9lOWJfp0K2mv21N0G9hfYC4W4A5.jpg

Pobierz
  • 131
@paruwczak: Biedronka powstała na szybkiej rotacji towarów (gdzieś czytałem że 7 dni to był czas w którym towar miał być na półce). A zrobiono z tego dziadostwo. Nawet w Pingo Dolce jest większy porządek.
@Nunusik: podzielam ta opinie. To co się tam dzieje, to dramat. Niech nikt nikogo nie usprawiedliwia. Żałosne jest też to, gdy jedna kasa jest otwarta, 6 osób w kolejce... A kasjerka z głową spuszczoną w dół, kasuje nie dzwoniąc na drugą kasę, wszystko po kolei... i udaje że wszystko jest ok. xD jak wychylam się i mówię: "przepraszam, kolejka jest długa, zadzwoni pani na kasę" to podnosi głowę i z kwaśna
o podium walczy twardo jeszcze chyba tylko sieć żabek/fresh market-ów, gdzie tak potrafią poustawiać towar, że musisz bokiem między alejkami #!$%@?ć.


@Niewierny_Mops: bo mają ogromne problemy kadrowe. W takim freshu/żabce (to jeden właściciel) w Krakowie dają na start 8-9zł/h a mało kto chce za tyle pracować.