Wpis z mikrobloga

Akurat wszyscy zgromadzeni nie do końca mają rację i powtarzają za innymi z netu. Prawda jest taka, że w wielu próbkach kreatyny znaleziono kreatyninę czyli zbędny metabolit, którego nie wykorzystujemy dla poprawy resyntezy ATP. Najlepiej creapure, nie dlatego, że jest mikronizowana, bo to jeden #!$%@?, ale dlatego, ze ma niemiecki patent produkcji i więcej obwarowań co do jakości i czystości, aby była to kreatyna, a nie kreatynina czy coś innego czego mam
@Artur-: Nie mogę powiedzieć nic negatywnego o kreatynie KFD, bo może jest dobra (a może zła) - budżetowo sam ją kupiłem z głupoty 1 kg i będę żarł do zimy

@berti: Dużo związków ma patent jak Ashwaganda np KSM-66. Zawsze takie obwarowania mają patenty w przypadku KSM chyba jest przykładowo wymagane opróćz % udziałów związków aktywnych, aby jeślli zbiór ashwagandy przypadał w zimę to np był zmielony korzeń, a nie
I PS Informacja praktyczna @berti: @Artur-: @z3t4: @pilkarzreczny: @rozdygotany_jaszczomp:

Jeśli macie suplement z EU to może być chyba 8 % odstępstwa od tego co jest na etykiecie w ramach sprawa, a w USA 20 %. (Oczywiście wbrew prawu mogą Wam nasypać mąki).

Tylko tu dochodzi do ciekawej rzeczy, że zazwyczaj opłaca się kupić takiego Jarrowa czy Doctor's Besta z tego powodu, że zazwyczaj przykładowa sytuacja

- Suplement