Wpis z mikrobloga

Doświadczyłem dziś najgorszego w życiu kursu z Januszem - złotówą. Po pracy podjechał po mnie obdrapany, zajechany passat b5 w tdiku, a jakże. Wsiadam...
- W samochodzie #!$%@?ło szlugami tak, jakby wszyscy koledzy z postoju zebrali się w tym jednym aucie i jarali przy zamkniętych oknach. Przez cały dzień i pół nocy.
- Kierowca typu Janusz - żeglarz. Broda, która ostatni raz nożyczki widziała ze 2 lata temu, pożółkłe wąsy, siwe siano zaczesane do tyłu koszula w dużą kratę, rybacka kamizelka.
- Na każdym biegu cisnął tego biednego passata do niemal 4tys, nie wiadomo po co, tryb S normalnie. Przekładnia stukała, zawieszenie #!$%@? stukało, jakieś szuranie przy hamowaniu, brzeczenie z okolic lewarka.
- W środku syf niemiłosierny, w kazdym zakamarku jakieś paprochy, papierki, okruchy, kurz i ogólny gnój w połączeniu z walającymi się rzeczami kierowcy. W pewnym momencie zauważyłem, że po moim udzie spaceruje sobie mrówka xD wtedy uznałem, że już nic mnie nie zdziwi...
-... Myliłem się, bo przy płaceniu zauważyłem, że paznokcie u małych palców obu dłoni ma długie na jakieś 8-10mm. ( ͡° ʖ̯ ͡°) reszta normalna (czyli oblesna nieobcieta ofc), no ale te to chyba do grzebania w nosie i w dupie sobie zostawil xDDD
Wiecej nie oszczedzam przy wyborze korporacji.
#taxi #taxistory #taxihiv #zlotowy #zlotowa #jeleniagora #truestory #gorzkiezale #oswiadczenie
  • 7
  • Odpowiedz
@effzet: Nigdy nie trafiło mi się takie kombo ale:
-widzę ostatnio na mieście (Szczecin) jakby więcej starych gratów w roli taksówek, plus marki niskobudżetowe typu dacia
-coraz więcej widzę sebków byłych dresów w roli taksówkarzy w wieku 3x
-nigdy nie trafiłem na taksówkę, w której byłby syf i na ogół miło pachnie albo w ogóle niczym nie pachnie
  • Odpowiedz
@effzet: Ja ostatnio jeździłem trochę taksówkami na trasie dom-praca. Było spoko-czyste w miarę nowe samochody, uprzejmi kierowcy, aplikacja mobilna która mi pokazuje położenie samochodu (średnio się odświeża ale np mniej więcej widać kiedy zamówiona taksówka jest pod domem etc). Zawsze ta sama trasa i godzina, ta sama korporacja. Za każdym razem płaciłem inna cenę XD
  • Odpowiedz
Ej no ale rozumiem ocenianie stanu taksówki, ale kurczę faceta ze już nie jest pierwszej młodości? :p
Ty oczekujesz jakiegoś modela jako kierowcę? :D

A poza tym może poza tym wyglądem jest spoko ziomkiem :p
  • Odpowiedz
@effzet: Nie wiedziałam, że motyw z długim małym paznokciem to na większą skalę jest :O Mam takich dwóch wujków brzuchatych Januszy pod sześćdziesiątkę "do dłubania w zębach dobry, he he he".
  • Odpowiedz