Wpis z mikrobloga

Wczoraj był wpis w gorących, że w Biedronce syf. Przy nowej pracy mam blisko sklep z owadem w logo. Powiem wam, że tutaj jest taki błysk i tak wszystko poukładane, że aż głupio coś wziąć, bo to popsuje ład i porządek. Pić rel

#biedronka #porzadek #nieboperfekcjonistow
mateusz-skrzyniecki1 - Wczoraj był wpis w gorących, że w Biedronce syf. Przy nowej pr...

źródło: comment_JEQeOtLfGTJv6dr3c5YFRNW8uV90khCo.jpg

Pobierz
  • 12
@mateusz-skrzyniecki1: @nietopies:

Zależy jaką biedronka, do jednej będą przychodzić tłumy a do innej będzie przychodziła patologia która chodzi w gumowcach w szambie, w jednej pan będzie mył na #!$%@? a w drugiej pani się postara i będzie czyściej na podłodze niż u mnie na talerzu. Czasem są też wypadki że coś się rozwali na podłodze i zanim to się ładnie wyczyści trochę minie, więc nie można powiedzieć że biedronki są
@Sweet_acc_pr0sa: ja mam wrażenie że to w dużej mierze też zależy od lokalizacji i czasu od jakiego jest sklep w danym miejscu.
teraz raczej większe otwierają.
Inaczej też wygląda bieda przy nowych osiedlach w duzym mieście a inaczej w małej pipidówie gdzie zakupy robią wszyscy w promieniu 25km.
Asortyment też się różni - u mnie na stałe jest ser a'la ricota - w innych często go nie znajdowałem, podobnie z carrpacio.
@quintic: moja zona robi jako kierownik w biedronce to mowie z doswiadczenia, ona ma obrot dzienny 50-60k i czysto na sklepie, a podobna biedronka taka sama wielkosciowo z obrotem 50-60k niedalego naszego domu jest zapuszczona i nigdy nie ma towaru wiec zakupy wole robic w lidlu (jezeli zona nie zrobila u siebie)
@mateusz-skrzyniecki1: oba przypadki to dowody anegdotyczne, nie dajace pelnego obrazu. podobnie ma sie sprawa z opiniami ludzi odnosnie kurierow, pisza ze ten jest ok a tamten #!$%@?, kiedy to tak naprawde zalezy od pracownika, ktory zmienia sie przewaznie od kilku dni do kilku miesiecy