Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak to jest, że Maciek Dąbrowski(ZDupy) ma tak atrakcyjną żonę? Sam jest mocno przeciętny a bez tatuaży to wygląda jak piwniczanin. Jak jego kobieta, która mogłaby mieć każdego przystojnego zdecydowała się na niego? No jak? Wyobrażacie sobie coś takiego w drugą stronę? Taki facet uznany byłby przez swoje środowisko za kretyna i straciłby szacunek ludzi ulicy. Nie mówcie, że każdy może żyć jak chce. Wiemy co ludzie myślą o takich co wybierają kogoś nie ze swojej ligi. Facet, który wybiera brzydszą musi mieć coś z głową.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jak to jest, że Maciek Dąbrowski(ZD...
źródło: comment_AaLAar7J9x6gIlnO41bd78YQLKqES5C2.jpg
  • 176
Ziom: Zapomniałeś o jednym szczególe, oni się znają już kupe lat. Była młoda, mniej atrakcyjna i jak większosć młodych dziewczyn zakompleksiona i nie zdająca sobie sprawy ze swojej atrakcyjności także łatwo było ją poderwać. Potem szybko wpadli, mają dziecko, potem ślub więc się nie rozstaną bo ona może mieć "lepszego". Zapewne gdyby byli dzisiaj wolni, bez zobowiązań i się spotkali to by na niego już nie poleciała tylko była z kimś
@AnonimoweMirkoWyznania: nie jestem taką stuleją umysłową jak Ty żeby sądzić że wygląd > charakter. Mam piękną różową, ale wiem, że gdyby nie to jaka jest i jaki ma charakter nie byłbym z nią, bo dla mnie wygląd to nie wszystko. Widzę również, że jesteś typem faceta, który nie dość, że uważa wygląd > charakter to jeszcze gustuje w wieszakach, większą #!$%@?ą wypokową nie można być ( ͡° ͜ʖ ͡
OP: @pejatojajestem: czyli wszytsko uzależnione jest od wyglądu a @kwasnydeszcz: uważa, że charakter przewyższa wygląd i on o tym decyduje. Dziewczyna może mieć super charakter, ale będzie brzydka i nie będziesz jej chciał, tak jak to samo ująłeś

choć miałem sytuacje, w której ja się podobałem, ale one mi się nie podobałem, więc może to ja mam tylko taką wrażliwość na pięknoxD


Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą
OP: @oooomakarena: oceniam jak każdy i dziwię się
@Bajo-Jajo: gdy jesteś 5/10 i więcej
@Blaskun: ale są dłużej niż jego działalność na YouTube, samo to że jest zabawny to za mało
@Kiedys_Mialem_Fejm: nie twierdzę, że nie
@Impresjonista: gdzie?
@Flypho: hłehłehłe
@Nostratus: wieszakach xD normalną ma wagę i świetną figurę. Gdyby twoja różowa byłaby brzydsza nie byłbyś z nią bo ma świetny charakter :D
@
@AnonimoweMirkoWyznania: no ale to, że im się podobałem to nie znaczy, że miały spoko charakter. ja piszę o związku twarzy z charakterem, że jak ktoś ma słabą mordę to jest żenującym lamusem, a jak ma spoko dziabkę (w moim odczuciu) to zajebistą sztuką. pisałem kilka razy na anonimowych czatach z ludźmi i za każdym razem gdy się z kimś dogadywałem, dawali mi swoje namiary na facebooku i mordy całkiem przyjemne, do