Wpis z mikrobloga

@Perlo: Tak zrobię. Ale widziałem, że ponad 30 osób też dokonało zakupu u niego i chciałbym się dowiedzieć czy otrzymali czy nie. Zawsze jak więcej osób będzie to policja się szybciej tym zajmie.
@kajdzis: ja tez u niego kupiłem, dwa klucze tylko ale tez ich nie otrzymałem. Pisałem do gościa mejla pare dni temu to mi odpisał ze jest w szpitalu i będzie w następny dzień wysyłać. Teraz w ogóle mi nie odpisuje.
@Bydlak29: Dokładnie tak samo jak mi. Niby miał tam jakiś komentarz potwierdzający to, że był w szpitalu. Ale napisał mi we wtorek, że wychodzi ze szpitala i po 14 zacznie wysyłać.
@ebest1z @Bydlak29 Zgłaszaliście już to gdzieś?
Ja wstępnie rozpocząłem dyskusję na allegro ale pewnie nic to nie da.
@kajdzis: kupiłem to 2 dni temu, lecz pieniądze dotarły do sprzedawcy wczoraj około 13, więc w sumie ma jeszcze czas jeśli licząc od wczoraj. Mimo wszystko w opisie napisane jest, że przedmioty wysyła w ciągu kilku minut jak jest aktywny, a do tej pory to już nie raz zaglądał na konto, a klucza jak nie było tak nie ma nadal.
Również zamówiłem 10 kluczy u tego Pana wczoraj po 17, byłem głupi bo dopiero potem zobaczyłem jakie komentarze ma dziś rano napisałem czy ma zamiar je wysyłać i nie otrzymałem odpowiedzi. Czekam do jutra i robię dyskusje na allegro jak to nie pomoże to zostaje Policja lub kontakt prywatny w końcu jego dane są podane ( ͡° ͜ʖ ͡°)