Wpis z mikrobloga

@bracikk: chłopie, za tą cenę kupisz laptopa na czterordzeniowym i7 z 16gb ramu, dobrym gforcem, 128gb ssd i 1tb hdd i jeszcze ci zostanie na wymianę matrycy na dorównującą parametrami retinie (ok 400zł z niemiec). ale to nie będzie sprzęt apple. I pytanie, na ile Apple jest dla ciebie arte? ;)
@wysprzeglik: telefon słuchawki by mi się ładowały ale to tylko usb. Najbardziej mnie drażni ze mam tylko jednego thunderbolta i jak oglądam coś na tv to już nie podłączę sobie po kablu aira do neta bo nie mam więcej wejść. Czasami muszę być po kablu podpięty do neta to wtedy zewnętrzny ekran mówi papa bo nie mam jak go podłączyć
@bracikk: innych programow adobe? np. after effects? raczej nie.. no ale.. generalnie dałbym większy dysk... i 8gb ramu to może być za mało więc dałbym 16... ale procek jest OK, graficzna też tak myślę, chociaż ta z MBP mogłaby trochę przyspieszyć sprawy. tylko nie wiem czy są MBA z 16GB ramu, jak nie to MBP...
chłopie, za tą cenę kupisz laptopa na czterordzeniowym i7 z 16gb ramu, dobrym gforcem, 128gb ssd i 1tb hdd i jeszcze ci zostanie na wymianę matrycy na dorównującą parametrami retinie (ok 400zł z niemiec).


@qwarqq: Który będzie nieporęczny, ciężki i głośny.. Rozróżniaj między rynkiem laptopów gamingowych a ultrabooków, to raz. A po drugie, gamingówki za 4k to nadal gówno.

dorównującą parametrami retinie (ok 400zł z niemiec).


pics or didn't happen xD