Wpis z mikrobloga

@JemSerek: Wild west tobacoo z p1 najbardziej dostępne i w smaku dobre, z godnych uwagi ale ciężko dostępnych to usa mix każda tytoniówka i z edymu 555 a najlepsze liquidy tytoniowe robi Halo ( niebieska butelka ) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mxcv27 5 lat temu P1 mnie nie zachwycał, nie wiem jak teraz bo od tygodnia rzuciłem analogi i wapuje.
Tylko nie wiem czy mi się kubki smakowe rozregulowaly czy o co chodzi bo pierwszy lq "takie it - ogród Alicji" mi się bardzo przyjemnie chmurzylo po paru dniach zakupiłem kolejną butelke, przez dzień było dobrze i dzisiaj mi jakoś nędznie zaczął smakować, grzałke nową zamontowalem ale bez zmian. Zapachu i smaku właściwie
@JemSerek: Każdy ma swój gust, zawsze nowa buteleczka inaczej smakuje niż poprzednia nawet z jednej serii, p1 jest najbardziej dostępnym liquidem i wysoko go stawiam w jakości ( w porównaniu do innych które poszły w masówkę ) jako przykład mogę ci powiedzieć że kupiłem kiedyś Moliqu za 55 zł ( 30 ml ) i był ohydny oraz za słodki co nie znaczy ze cała linia moliqu ma tak smakować
@JemSerek: Mother's Milk. Z tym, że sam robię. Ostatnio będąc za granicą kupiłem sobie taki sam smak amerykańskiej produkcji i różnicy nie widziałem. Nawet mój lepiej smakował :D Od jakichś 2 miesięcy + tylko na tym jadę i jeszcze mi się nie znudziło.