Wpis z mikrobloga

bron bez pozwolenia wbija dwa miliony wyswietlen i rosnie. bonusowy godzinny poradnik o broni bez pozwolenia powolutku zbliza sie do miliona. oba filmory zrobione po prostu przy okazji wizyt na strzelnicy i wlasciwie zerowym kosztem. wrzucajac oba filmory sprawilem ze sprzedaz broni czarnoprochowej wielokrotnie wzrosla - do poziomu ktory przesciga dotychczasowa sprzedaz broni na pozwolenie.

teraz montuje poradnik ktory zmieni obraz obrony koniecznej i stanu wyzszej koniecznosci. bedzie tez podsumowaniem dzialalnosci dwoch podmiotow ktore od wielu lat oszukuja masowo swoich klientow - wciskajac im rozne gowniane wynalazki na gumowe kulki i klamiac ze sa skutecznym narzedziem obrony.

filmor wprowadzajacy:

https://www.youtube.com/watch?v=A9LgSJT-o1c

filmor poradnikowy:

https://www.youtube.com/watch?v=sjyVBrMHAtE

#bron #brzydkiburak
BrzydkiBurak - bron bez pozwolenia wbija dwa miliony wyswietlen i rosnie. bonusowy go...

źródło: comment_exETeKvSgm6jG694ZIxYapngdkW01Wxr.jpg

Pobierz
  • 18
@Ercefet: policja nie posiada danych o broni ktora nie musi byc rejestrowana. mswia nie posiada/udostepnia wszystkich danych o tym czym i w jakich ilosciach handluja koncesjonowane sklepy z bronia. dochodzi tez "prywatny import" ktory nie jest mozliwy do policzenia.

w prywatnych rozmowach dane od najwiekszych koncesjonowanych importerow/sprzedawcow sa bardzo rozbiezne. firmy niechetnie udostepniaja konkrety bo traktuja to jako tajemnice handlowa. rozbieznosc jest tak duza ze nie ma sensu tego liczyc /
@BrzydkiBurak: czy jesteś w stanie polecić jakiś jak to ująłeś ,,wynalazek" do obrony własnej który będę mógł nosić przy sobie na codzień? Bo jednak noszenie czarnoprochowca do banku czy pracy na wypadek napadu to chyba kiepski pomysł. Nie chodzi mi o to że ma urwać napastnikowi łeb ale żeby pełnił funkcję straszącą czyli napastnik myślał że mam prawdziwą broń oraz żeby w razie potrzeby był w stanie wyrządzić krzywdę na tyle
@PrzyjacielGreen: unikanie zagrozen / kondycja fizyczna / szybkie buty / gaz pieprzowy

gaz uzywa sie z zaskoczenia / markowy sabre red lub fox / do noszenia dysza stozek aka chmura aka aerozol / im wiekszy tym lepiej ale musi sie miescic "w zacisnietej piesci" kieszeni typowego dla ciebie ubrania

żeby pełnił funkcję straszącą czyli napastnik myślał że mam prawdziwą broń


przedmioty przypominajace bron ktore nie sa bronia absolutnie odradzam!

dobry gaz
@BrzydkiBurak: zgadzam się jak najbardziej, pisząc to mam w kieszeni foxa mean green sęk w tym że to broń którą używa się gdy już nie masz możliwości uniknięcia starcia i raczej ukrywasz ją do samego końca bo działa efektywnie z zaskoczenia. Potrzebuję jeszcze czegoś czym będę mogł sprawić że przeciwnik poczuje nagle ciepło w majtach i sam zrezygnuje ze swoich zamiarów widząc że przyszedł na strzelaninę z nożem. Sęk w tym
@PrzyjacielGreen: W tej chwili możesz zrobić pozwolenie do celów "sportowych" i kupić co chcesz o kalibrze do 12 mm. Możesz także poczekać aż wejdzie nowa ustawa o broni (jeśli wejdzie) i kupisz sobie np. strzelbę lub karabinek .22 LR do obrony miru domowego i samoobrony.
@Laszl0: stanowczo zbyt wiele czasu trzeba na to poświęcić. Zanim dojdzie do tego że będę legalnie posiadał broń przy obecnych procedurach minie pewnie z rok. Zbyt wielka inwestycja czasu i pieniędzy gdy od ręki za dużo mniejsze pieniądze mogę mieć coś co będzie w moim przypadku spisywało się prawie tak samo dobrze.