Wpis z mikrobloga

#lepin #klocki #aliexpress

Hej,
Wracam w końcu z podsumowaniem zakupu LEPIN 20004 Mobile Crane MK II.

Cena: 108 $ bez żadnych dodatkowych opłat takich jak cło czy vat.
Czas realizacji: 3 dni od momentu zamówienia (paczka wysyłana z Szanghaju poprzez DHL Express).
Zawartość: W zestawie brakowało 2 czarnych pinów, które można było zamienić innymi częściami (40 elementów więcej niż wymagał dany model).
Jakość: Instrukcja czytelna i wystarczająca. Natomiast jeśli chodzi o klocki to musiałem wymienić: 2 duże siłowniki (nie działał jeden, ale dla pewności wymieniłem 2), 1 oś długość 32 oraz 2 linki z zaczepami. Koszt oryginalnych klocków LEGO, które zastosowałem do wymiany to 70 zł + koszta przesyłki.
Działanie: Zestaw działa nadspodziewanie dobrze, wszystkie części obsługiwane za pomocą silnika spełniają swoje funkcje.

Zakup uważam za udany. Zamówiłem już kolejny zestaw: Lepin 20006 Volvo L350F Wheel Loader i jeśli ktoś będzie chciał coś o nim wiedzieć to dajcie tylko znać.

@Strzalka: Filmik postaram się wysłać na dniach.
Damian8Damian9 - #lepin #klocki #aliexpress

Hej,
Wracam w końcu z podsumowaniem z...

źródło: comment_IFcp71M8iNjWfUVqGH8lU2MBEx53LfZQ.jpg

Pobierz
  • 17
@anonim1133: Nie chodzi o nasz kraj tylko o ceny u Majfrendów.
Ten zestaw wziąłem testowo, kolejny też wezmę jako test i jak równie dobrze się spisze to wtedy kupię LEPIN TECHNIC 23011 SHAMAN 8x8, którego cena wynosi już 240 $, a w Polsce jakieś 3000+ zł.