Wpis z mikrobloga

Nie jestem pewnie pierwszy, ale przestrzegam przed #dpd. Nawet nie ma jak wylać hejtu na ich fb, bo go po prostu nie mają lol.
Drugi raz miałem sytuacje, gdzie kurier olał ciepłym moczem odebranie paczki ode mnie (przywoza spoko).
Za pierwszym razem, na infolinii, oczywiscie po pol h czekania, dowiedizałem sie, ze kurier nie zastał mnie w domu. Tylko ze caly czas bylem w domu, specjalnie biorac prace zdalna. Zapytalem czy jezeli np nie dodzwonil sie do mojego mieszkania (moze sie pomylil na domofonie? nie wiem), to czy nie mogl zadzwonic na telefon. W koncu gdy nie odbierze, to jechal na marne i bedzie musial drugi raz. Dowiedziaelm sie, ze nie maja obowiazku dzwonic i zasugerowano mi bym sie #!$%@?ł.
Odwołałem, zamowilem fedexa, osoba ktorej wysylalem tez miala problemy, bo musiala przekladac plany by odebrac paczke.

Dzisiaj to samo, kurier nie przyjechal, caly dzien w domu, na infolini nikt nic nie wie i tylko link do strony z reklamacjami.

Serio, jak zamawiacie, doplaccie do CZEGOKOLWIEK, bo dpd to jest najgorsza firma na swiecie i zycze im szybkiej upadlosci

#kurier #kurierzy #furgonetka #przestroga
  • 2
@ldm666: dpd to jest jakiś śmiech XD dowożą nam dokumenty i sprzęt dla klientów. Do odbioru paczki upoważniony jest teoretycznie tylko ten, który ja zamawiał (dowód osobisty w celu weryfikacji). Jeden klient nie mógł odebrać paczki, bo go nie było w domu, wiec powiedział ze odbierze córka, zgadza się itd. Co zrobił kurier? Oczywiście powiedział, ze hurr durr nie ma takiej opcji, po czym co zrobił? Zostawił te paczkę u sąsiada