Wpis z mikrobloga

Czołem Mireczki ;)
Potrzebuję porady i chciałbym wysłuchać waszych opinii na temat #iphone i #xiaomi.
Od roku korzystam z #sony Xperia Z5, jednak nie jestem z niego zadowolony. Telefonu używam głównie do pracy (rozmowy kilka godzin dziennie, odbieranie maili itp.) ale korzystam też z apek typu fejsbuk, wypok xD, insta.
Moim priorytetem jest długi czas pracy baterii, żebym nie musiał tak jak teraz ładować telefonu 5 razy dziennie.
Który telefon według Was byłby dla mnie lepszy? IPhone, Xiaomi czy może #samsung?
#kiciochpyta #ios #android #telefony
  • 12
@A7xx: Ja uwielbiam mojego Xiaomi Mi 5s plus, bateria trzyma długo, no i nie narzekam ogólnie na nic. Może jedynie czytnik linii papilarnych jest trochę zbyt wrażliwy na wilgoć i nie działa podczas deszczu/treningu. Ale nie porównam Ci do ajfona czy samsunga bo nie miałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@A7xx: ok, powiem wiec tak, z5 to flagowiec. doskonale wykonany, na bardzo dobrych podzespolach, i z zajebistym aparatem.
jesli twoim priorytetem jest czas dzialania to bierz redmi 4x albo redmi note 4, oba mozna dostac za 600-700zl w polskich sklepach internetowych.
jesli natomiast lubisz cykac zdjecia, jestes pedantyczny, cenisz sobie dobre wykonczenie, albo wiesz ze bedzie cie #!$%@? nawet najmniejsze przymulenie telefonu to proponuje brac cos z wyzszej polki czyli np
@blantek nie jestem zadowolony tylko z baterii, poza tym, reszta jest lux. Jak w takim razie mogę sprawdzić co tak zżera baterie? Nawet jak wyłączę wszystko (internet, lokalizację, wszystkie apki) mając 100% baterii, to po ok 6/7 h (spanie) mam 85%, czasem 80. Zawsze starałem się ładować telefon do pełna, nigdy do 0 nie rozładowałem, nigdy telefonu nie zalałem. Fakt, korzystałem sporo z ładowarki samochodowej (średnio raz w tygodniu) i często mi
@A7xx: A jaki SOT masz? poszukaj sobie w necie ile inni mają i porownaj.
sa aplikacje sprawdzajace co powoduje ze telefon nie przechodzi w tryb glebokiego uspienia, ale nie wiem ktore dokladnie tak z rekawa.