Wpis z mikrobloga

Pewno wiele osób chciało zmienić klawisze MENU HOME BACK na swoje, ale nie było tej opcji. Zostało dodanych parę modeli dla których zostało to przywrócone. Jest sygnowana ta wersja pod 7.9.8 ( oczywiście chodzi o miuipolska.pl xiaomi.eu ) Nie mylić z Global Stable!

Dla tych co chcieli by przeprowadzić tą aktualizację przez OTA (over-the-air) to muszą poczekać do wieczora
"OTA for 7.9.8 will be pushed this evening..."

7.9.8 MI5, MI6, HMNote4X, MI5S, MI5c, MIMAXPro, MIMAX, MINote2 RELEASED
- Added HW buttons swap option
https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-WEEKLY-RELEASES/7.9.8/

#xiaomi #miui #miui9 #miuipolska #android
  • 13
@W_Heisenberg mam global developer rom 7.9.7 niepotrzebnie zrobiłem sobie aktualizacje z 7.9.6 i przedstawiły mi się te przyciski. Nie chcę mi się trochę teraz odblokowywać bootloadera i instalować rom od nowa. Będę musiał chyba poczekać na oficiala
@W_Heisenberg: a ja odblokowalem sobie bootloader i wrzuciłem MIUI Polska, bo podobno naprawiało problem z GPS na RN4X. Jednak nadal jest lipa. Trzeba chwilę czekać i być na otwartej przestrzeni żeby złapał. Teraz się zastanawiam na ile bezpieczne jest używanie tych wydań tygodniowych. Oraz jak to wygląda jeśli chodzi o baterię.
@drakkainen82: wydaje mi się, że na wersji Global Stable też dłużej łapało fixa. Chyba już taki przypadek tego modelu. Ja tam się przyzwyczaiłem i nie narzekam na działanie GPS. Co znaczy bezpieczne? Uważam, że jeśli chodzi o bezpieczeństwo to nie martwiłbym się. Bateria przynajmniej u mnie trzyma dobrze już od wielu wydań i zamyka się średnio w 10h SoT ( na załączony ekranie ) i około 48h pracy na baterii