Wpis z mikrobloga

TL:DR bo @adgebworthy prosił
1. malavia robi post o kołku w dupie
2. Pisze komentarz, że kołek w dupie i inne rzeczy luz ale niech uważa z tym na wykop.pl
3. Laska pisze, że na pewno wolę dwunastolatki i walę kuca do hentaiów xD
4. Pytam skąd ta agresja itp

4,76. Uwaga taktyczna obrona użytkowniczki - ANI RAZU NIE PISAŁAM DO CIEBIE #!$%@? (dlatego na poczatku każdego komentarza obrażającego mnie była @ z moim nickiem xD)

5. Robię post którego meritum jest fakt atakowania mnie bezpodstawnie
6. SZAMBO #!$%@? - wyzywanie mnie od stulejarzy BO #!$%@? CO CIĘ OBCHODZI KTO CO ROBI W ŁÓŻKU - no nic, i ani razu nie skrytykowałem tego kołka w tyłku xD
7. sto postów jaki wolfsky jest #!$%@? bo się #!$%@? do różowego o kołek w dupie (ani razu tego nie zrobiłem xD)
8. koniec afery.
9. jednak nie, kasuję post bo dostaję 100powiadomień na minutę o tym, że jestem #!$%@? bo zaglądam komuś do łóżka (xD)
10. OO SKASOWAŁ POST HAHA DEBIL NIE MIAŁ RACJI, HA HA.
11. nadal żadnego logicznego komentarza co do problemu który zaznaczyłem.

#gownoafera #kolekwdupie ##!$%@? xD #logikarozowychpaskow

PS kocham tego gifa XD
WolfSky - TL:DR bo @adgebworthy prosił
1. malavia robi post o kołku w dupie
2. Pisz...
  • 82
@WolfSky: no to jeszcze napisz o tym ze trzy posty, przeżywasz to jak kot z zapaleniem pęcherza XD to jej mikroblog i może sobie pisać tam co chce. czemu akurat kitka w dupie cię tak bulwersuje? ludzie sto razy gorsze rzeczy tu wrzucają. zresztą co to za poziom, żeby ostrzegać kogoś przed stalkingiem a potem samemu stalkować? pod wpisami feuera też chlipiesz, że wykop to nie miejsce do chwalenia się ruchanymi
@WolfSky: no z tych skrinów wynika tylko tyle:

1. laska niczego ci nie zarzuca, pisze o tym co ludzie wrzucają na wypok, bo zaatakowałeś jej wpis jako coś co nie powinno się tu znaleźć
2. ty bez żadnych podstaw do tego zaczynasz dramatyzować, że imputuje ci, że podobają ci się 12-latki
3. laska próbuje ci wytłumaczyć, że nic takiego nie sugerowała
4. ty nadal płaczesz i wymyślasz coś czego nie było